RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Трудовая книжка

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

19/09/18 14:19  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > acc_tp_1    19/09/18 12:47Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Трудовые правоотношения

19/09/18 13:15  КИКАОтправить письмо > acc_tp_1    19/09/18 12:47Дерево
Попередьте керівника, що ви не можете прийняти його на основне місце роботи без ТК, бо охорона праці за відсутність ТК, за відсутність запису про неї у книзі обліку ТК накладе штраф. А працівник при звільненні ще й звинуватить у втраті.
Так що лише сумісництво. Не суміщення.

19/09/18 13:07  КИКАОтправить письмо > acc_tp_1    19/09/18 12:47Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] "При укладенні трудового договору громадянин зобов’язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, трудову книжку, а у випадках, передбачених законодавством, також документи про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров’я та інші документи (ч. 2 ст. 24 КЗпП)."

Якщо не надасть трудову книжку - буде сумісником.
"Працівник, який працевлаштовується на роботу за сумісництвом на інше підприємство, в установу, організацію повинен пред’явити власнику або уповноваженому ним органу паспорт (п. 3 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затвердженого наказом Мінпраці, Мінфіну, Мін’юсту від 28.06.1993 № 43)."

19/09/18 12:47  acc_tp_1Отправить письмо   Дерево
Коллеги, поделитесь пожалуйста опытом!
16/08/18 пришел очень "умный" сотрудник который сказал что предоставление трудовой книжки не обязательно.
КАК МНЕ ПРОВЕРИТЬ, что он не устроен еще где то?
и на что мне основываться , что у нас нет его трудовой?
просто бухгалтер- не кадровик.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100