RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Курси підвищення кваліфікації

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

19/09/18 21:08  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > МиколаД    19/09/18 19:14Дерево
Ваш предыдущий пост - даремна праця.
Лучше бы открыли последнюю редакцию ЗУ Про оплату праці и увидели, что уже нет никакой "простої некваліфікованої праці", хоть гендиректору минималку назначай.

Стаття 3. Мінімальна заробітна плата
Мінімальна заробітна плата - це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці. {Частина перша статті 3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1574-VI від 25.06.2009; в редакції Закону № 1774-VIII від 06.12.2016} [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

19/09/18 21:00  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > МиколаД    19/09/18 19:14Дерево

19/09/18 19:14  МиколаД > ОК АКА Олюня    19/09/18 18:25Дерево
по-моему конкретика присутствует, второй вопрос вытекает с первого, я хочу на курсы к работодателю с которым у меня договор, но меня пытаются отфутболить, отправляя на минималку к другим (хотя я квалифицированный специалист).
Если первый вариант не оспаривается, значит есть другие. Например оспорить вакансию на "минималку".
А Вам спасибо за потраченное время.

19/09/18 18:25  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > МиколаД    19/09/18 15:53Дерево
Вы прочтите свой первый пост. В нем Вы собирались обжаловать направление на работу в связи с тем, что Вам назначены курсы через 1-2 месяца.

"Чем конкретнее вопрос - тем больше шансов получить ответ" или "Формулируя вопрос, ты демонстрируешь способность понять ответ" (© anatol) (с) правила форумов [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

по остальным вопросам - поиск по форуму Трудовые правоотношения, многократно обсуждалось.

19/09/18 15:53  МиколаД > ОК АКА Олюня    19/09/18 14:29Дерево
питання номер 2,
Мене направляють тільки на мінімальну заробітню плату, якщо враховувати ось цю інформацію
"Не секрет, що в разі виконання працівником місячної або погодинної норми праці (обсягу робіт) трудове законодавство забороняє роботодавцю встановлювати заробітну плату нижче мінімальної. А оплачується праця на рівні мінімальної заробітної плати (далі – МЗП) тільки за просту некваліфіковану роботу. Причому до складу МЗП не включаються доплати, надбавки, заохочувальні та компенсаційні виплати.

Такі вимоги трудового законодавства закріплено в ст. 95 КЗпП і ст. 3 Закону про оплату праці, а їх невиконання, безумовно, є порушенням. Разом із тим у коментованому роз'ясненні чиновники змістили акцент у бік ст. 96 КЗпП і стверджують, що її невиконання також є порушенням.

Основою організації оплати праці є тарифна система оплати праці, яка включає тарифні сітки, тарифні ставки, схеми посадових окладів і тарифно-кваліфікаційні характеристики (довідники).

Тарифна система оплати праці використовується для розподілу робіт залежно від їх складності, а працівників – залежно від їх кваліфікації та за розрядами тарифної сітки. Вона є основою формування та диференціації розмірів заробітної плати.

Формування тарифної сітки (схеми посадових окладів) провадиться на основі тарифної ставки працівника першого розряду, яка встановлюється в розмірі, що перевищує законодавчо встановлений розмір МЗП, та міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень розмірів тарифних ставок (посадових окладів).

ст. 96 КЗпП
Оскільки оплата праці на рівні МЗП допустима тільки для простої некваліфікованої праці, то на такому рівні її встановлюють для професій, передбачених р. 9 "Найпростіші професії" Класифікатора професій.

Виходячи з тез, викладених у листі, оплата праці на рівні МЗП працівникам інших професій, передбачених розділами 1 – 8 Класифікатора професій, є порушенням законодавства про працю, а саме ст. 96 КЗпП"

і цю
"Конституцію України ст. 43, Кодекс законів про працю України ст. 2-1, 5-1, 9, 94-96, 98. При цьому оплата кваліфікованої праці не може складати мінімальну заробітну плату, як за просту, некваліфіковану працю. І, враховуючи середні тарифні ставки для дипломованих спеціалістів з використання та застосування інформаційних технологій, по Державному Комітету Статистики України та іншим інформаційним джерелам становить близько 9000 гривень на місяць; (дещо застаріле)"

виходить що направлення на вакансію системного адміністратора за 3723 є незаконним, і може бути оскарженим?

19/09/18 14:37  МиколаД > ОК АКА Олюня    19/09/18 14:29Дерево
Якщо я відмовлюсь від двох "підходящих" робіт в тому числі громадських, мене знімуть з обліку і я не зможу підвищити кваліфікацію. Xи я зможу зареєструватися знову, після якогось часу?

19/09/18 14:29  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > МиколаД    19/09/18 14:23Дерево
законно

19/09/18 14:23  МиколаД   Дерево
Добрий день, підскажіть будь ласка, я маю направлення на курси підвищення квалфікації, і складенний договір з роботодавцем, курси починаються через 1-2 місяці. Але мене всерівно направляють на "підходящу роботу", це являється законним чи можна оскаржити такі рішення?
Дякую за увагу

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100