RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Здоровпункт на підприємствах вугільної промисловості


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/09/18 17:37  KsenijaОтправить письмо > Especial777    19/09/18 22:13Дерево
Ваш медпункт - подразделение поликлиники? работники медпункта где оформлены?

19/09/18 22:13  Especial777Отправить письмо > Ksenija    19/09/18 16:48Дерево
Наказом МОЗ від 28.10.2002 р. № 385 встановлено Перелік закладів охорони здоров'я, відповідно до якого здоровпункти (пункти охорони здоров'я) відносяться до амбулаторно-поліклінічним закладам. Згідно п. 2 Пояснень до Переліку закладів охорони здоров'я пункт охорони здоров'я (здоровпункт) створюється на підприємстві і входить до складу поліклініки або амбулаторії (тобто є її підрозділом).

19/09/18 16:48  KsenijaОтправить письмо > Especial777    19/09/18 15:41Дерево
у предприятия со здравпунктом лицензия есть? в ней может можно какую-то информацию найти. а если нет - об оказании таких услуг другому предприятию говорить нельзя, т.к. медуслуги - лицензируемая деятельность. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

19/09/18 15:41  Especial777Отправить письмо   Дерево
Шахта і Збагачувальна фабрика знаходяться поруч (на відстані близько 300-400 метрів). Проте є різними юридичними особами та мають різних власників. На кожному із підприємств є здоровпункт(саме здоровпункт)
Чи можлива організація медичного обслуговування співробітників обох підприємств єдиним здоровпунктом на території одного із зазначених підприємств? (Чи має право здоровпункт обслуговувати не тільки працівників підприємства, на території якого він діє, а працівників іншого підприємства? з ким повинен укладатись договір у такому випадку?) тобто, який має бути порядок?
Які умови та ризики? Якими законами/НПА регулюються зазначені питання (крім гірського закону та ЗУ "Про охорону праці")?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100