RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Про оформлення декретної відпустки та відпустки про догляд за дитиною до досягнення нею 3-х років


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/09/18 14:12  stladyОтправить письмо > optima3    21/09/18 12:53Дерево
Відпустка з вагітності та пологами надається на підставі лікарняного листка, який виписує лікар. Він же і визначає термін пологів та дату початку відпустки. Як тільки отримаєте лікарняний, здайте його на своє підприємство. На наступний день після закінчення відпустки з вагітності та пологами починається відпустка з догляду за дитиною до 3-х років. Тобто Вам треба за кілька днів до закінчення відпустки з вагітності та пологів з'явитися на підприємстві та написати заяву про відпустку з догляду. Не забудьте взяти з собою свідоцтво про народження дитини.

21/09/18 14:07  КИКАОтправить письмо > optima3    21/09/18 12:53Дерево
Лікарняний лист по вагітності та пологах вам надасть лікар у визначений ним самим час. Вам бажано написати дві заяви:
1. "Прошу надати соціальну відпустку в зв'язку з вагітністю та пологами відповідно ст. 17 ЗУ “Про відпустки” з-по = дати на лікарняному".
2. "Прошу надати соціальну відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку відповідно ст.18 ЗУ “Про відпустки” з = наступний день після закінчення лікарняного."

Заяви, лікарняний та копію св-ва про народження несете на роботу. Далі вже турбота бухгалтера.
Першу заяву і лікарняний бажано подати приблизно у тижневий термін (бухгалтер буде вдячний), другу - як отримаєте св-во про народження.

Пишу "бажано написати", бо за своїх працівниць я готую повний комплект і вони лише підписують. Мені так швидше і простіше.

21/09/18 12:53  optima3   Дерево
Підкажіть будь-ласка, як правильно та за який час до визначеної лікарями дати пологів вийти у декретну відпустку? чітко підрахувати від дня пологів визначені срок у законодавстві? За скільки до виходу у відпустку у звязку з вагітністю та пологами подавати заяву про це та як вона повинна виглядами (зразок) та як і коли оформити відпустку по догляду за дитиною до 3-х років (саме тоді коли і декретну)? Тобто 2 заяви подавати одночасно? Підкажіть будь-ласка, щоб не пропустити строки подання таких заяв та вчасно вийти у декрет.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100