RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Про працю студентів


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
25/09/18 14:58  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > КИКА    25/09/18 10:50Дерево
так можно принимать кого угодно

25/09/18 10:50  КИКАОтправить письмо > lawyer3    24/09/18 12:56Дерево
Що забороняє прийняти студента на півставки? Або визначити особливий розпорядок роботи і оплачувати відповідно до відпрацьованого часу?
ЄСВ, звісно, буде не менше чим з мінзарплати.

24/09/18 14:53  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > lawyer3    24/09/18 12:56Дерево
учитесь пользоваться поиском по форуму

24/09/18 14:52  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > lawyer3    24/09/18 12:56Дерево
МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 12.03.2007 р. N 66/06/186-07
Щодо окремих питань трудових відносин
<...>
8. Відповідно до підпункту "е" пункту 3 статті 1 Закону України "Про зайнятість населення" до зайнятого населення відносяться громадяни, які навчаються у денних вищих навчальних закладах. У відповідності з чинним законодавством ці громадяни мають право у вільний від навчання час працювати на загальних підставах за трудовим договором, що розглядається як вторинна зайнятість.
Зазначена робота студента не є сумісництвом, оскільки сумісництвом вважається виконання працівником, крім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж підприємстві, в установі, організації або у громадянина (підприємця, приватної особи) за наймом (пункт 1 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затвердженого наказом Мінпраці, Мін'юсту і Мінфіну від 28.06.93 р. N 43).
Аналогічну точку зору висловив Верховний Суд України у своїй постанові "Про практику застосування судами законодавства про оплату праці" від 24.12.99 р. N 13. Згідно з частиною третьою пункту 14 зазначеної постанови робота за трудовим договором осіб, які поєднують її з денною формою навчання, не є сумісництвом і оплачується на загальних підставах.
<...>

24/09/18 14:39  Sven > lawyer3    24/09/18 12:56Дерево
Форма обучения у студентов какая?

24/09/18 12:56  lawyer3   Дерево
Підкажіть будь-ласка, якими нормами прописано, що студенти приймаються на роботу на повний оклад (на 1 ), при цьому вони навчаються у ВНЗ? Кадри повинні ії приймати на роботу за повним окладом на виплачувати їм заробітну плату в повному обсязі, як це передбачено штатним розписом (т.т. повним оклад)? Якщо хото стикався з таким чи може дати ссілки на відповідні статті. Дякуємо.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100