RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


ЖКХ / ОСББ / ОСМД

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Три договора - не много ли?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
4/12/18 16:56  vilarОтправить письмо > AndriyD    26/09/18 14:51Дерево
В соответствии с новым Законом "Про ЖКП" единственная услуга по обеспечению надлежащих условий проживания и удовлетворения потребностей жителей домов путем содержания и ремонта м/кв дома и придомовой территории - ПОСЛУГА З УПРАВЛІННЯ. У відповідності із ст. 10 ч. 3 п. 2 до договору на управління додається КОШТОРИС витрат на утримання будинку. Ціна на послугу по управлінню складається з витрат на утримання будинку та винагороду. Тому договір на утримання будинку зайвий (взагалі теперішнім Законом не передбачається) та діюче законодавство забороняє подвійну сплату за одну й туж послугу.

31/10/18 17:22  kyivlegalОтправить письмо > Rossi    26/09/18 15:32Дерево
Є договір про надання житлово-комунальних послуг, який не відповідає типовому.

Постанова КМУ про затвердження Типового договору (від 20 травня 2009 р. N 529) скасована.

Якщо в даний час в судовому порядку спробувати визнати діючий договір про надання житлово-комунальних послуг таким, що не відповідає типовому - то якому, тому що діяв під час укладення (2016р) ?

27/09/18 10:39  AndriyDОтправить письмо > AndriyD    27/09/18 10:28Дерево
И вот только прочитал, что принято новое постановление, [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
в котором уже нету договора на обслуживание, а есть только один - на управление, которое включает обслуживание. Поэтому надо наверно жек убеждать, что 2 договора - это нелигитимно.

27/09/18 10:28  AndriyDОтправить письмо > Rossi    26/09/18 15:32Дерево
Да неважно,что предусмотрено застройщиком, ключи уже есть, Есть право собственности, в регистре отображено.
Есть также жек, который предлагает заключить три договора, ознакомившись с которыми выходит, что один какбудто бы лишний - договор на управление, по которому жек хочет стягивать 2 грн/кв. м., а по обслуживанию 6,02 грн./м.кв. ВОТ собственно вопрос: какой закон объязывает человека подписывать договор на управления? (я писал, что суть договора на управление это то же, что и обслуживание..) Можно его не подписывать? КАК на практике это происходит в других жилищных комплексах.

26/09/18 15:32  Rossi > AndriyD    26/09/18 15:24Дерево
Еще раз - что предусмотрено договором с застройщиком? Связана ли его обязанность передать вам квартиру (и документы для оформления права собственности) с вашей обязанности заключить договор на обслуживание дома?

26/09/18 15:31  AndriyDОтправить письмо > AndriyD    26/09/18 15:24Дерево
фактически не отличается от первого договора, предметом которого есть

2.1. Предметом цього договору є забезпечення виконавцем надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (далі - послуги) у житловому будинку по вул. Академіка Лебедєва,1 в Голосіївському районі м. Києва, а споживачем - забезпечення своєчасної оплати таких послуг за встановленим тарифом у строк та на умовах, що передбачені цим договором.
Согласно которому ЖЕК обязан:

3. ОБОВ’ЯЗКИ ВИКОНАВЦЯ
Виконавець зобов’язаний:
3.1. Забезпечувати своєчасне надання Послуг належної якості згідно із законодавством та умовами цього Договору.
3.2. Надавати послуги з утримання будинку та прибудинкової території та інших послуг за цим Договором згідно чинного законодавства , утримувати внутрішньобудинкові мережі в належному технічному стані, здійснювати їх технічне обслуговування та ремонт, вживати своєчасних заходів щодо запобігання аварійним ситуаціям та їх ліквідації, усунення порушень щодо надання Послуг в установлені законодавством строки.
3.3. Здійснювати контроль за технічним станом інженерного обладнання житлового будинку.
3.4. Своєчасно проводити підготовку житлового будинку і його технічного обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період.
3.5. Відшкодовувати Споживачеві збитки, завдані його майну та (або) приміщенню, шкоду, заподіяну життю чи здоров’ю Споживача внаслідок неналежної якості Послуг у встановленому порядку.
3.6. Своєчасно проводити за рахунок власних коштів роботи з усунення пов’язаних з наданням Послуг неполадок, що виникли з його вини, якщо така вина належним чином встановлена.
3.7. Надавати Споживачеві інформацію (шляхом розміщення оголошень на інформаційних стендах у під’їздах та/або біля будинків, на сайті Виконавця) про перелік Послуг, їх вартість, загальну вартість місячного платежу, структуру тарифів, нормативи (норми) споживання, режим надання Послуг, їх споживчі властивості, якісні показники надання Послуг, тощо.
3.8. Розглядати у визначений законодавством строк претензії та скарги Споживача і надавати Споживачу Компенсацію у випадку надання Послуг неналежної якості.
3.9. За наявності технічної можливості за замовленням Споживача надавати останньому разові послуги (ремонт, заміна сантехнічного обладнання тощо) за тарифами, встановленими в прейскуранті Виконавця.
3.10. Своєчасно ознайомлювати Споживача з нормативно-правовими актами у сфері житлово-комунальних послуг.

То есть, если ЖЕК исполняет объязательства по первому договору (перечисленные выше) то зачем нужен договор на управление?

26/09/18 15:24  AndriyDОтправить письмо > Rossi    26/09/18 15:03Дерево
Согласен, это так,ключи то не главное. Вопрос о объязательности подписания договора на управление, если я не хочу его подписывать ввиду того, что, например его предмет:
Управитель зобов'язується надавати Замовнику послуги з управління будинком та об'єктів благоустрою, що розташовані на прибудинкових територіях (далі - Об'єкт), для забезпечення його сталого функціонування відповідно до цільового призначення, збереження його споживчих властивостей та організації забезпечення потреби власників (мешканців) окремих житлових і нежитлових приміщень у своєчасному отриманні житлово-комунальних послуг відповідної якості (далі - Послуги), а Замовник надає право Управителю відраховувати належну йому плату від загальної суми оплати за житлово-комунальні послуги, а також відшкодовувати здійснені ним необхідні витрати, пов'язані з управлінням об'єктом.
1.2. Об’єктом цього Договору є житловий будинок, розташований за адресою: вул. Академіка Лебедєва, 1, буд. № _ в Голосіївському районі м. Києва (надалі – Об’єкт).
1.3. В управління за цим Договором передається майно Об'єкта, що належить Замовнику на праві спільної сумісної власності власників квартир багатоквартирного житлового будинку пропорційно загальної площі квартири (нежитлового приміщення), що перебуває у приватній власності Замовника.

26/09/18 15:03  Rossi > AndriyD    26/09/18 14:51Дерево
То, что вы обязаны сделать для получения ключей от застройщика, указано в вашем договоре с застройщиком.
И речь скорей не столько о ключах от квартиры, сколько о документах для оформления права собственности (будучи собственником, вам не нужно выискивать ключи).

26/09/18 14:51  AndriyDОтправить письмо   Дерево
Здраствуйте, такая ситуация: для получения ключей от квартиры застройщик требует подписания договора с ЖЕКом (ЖК Сказка). Жек дал на ознакомление три договора:
1. Про надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території житлового будинку.
2. Комісії щодо забезпечення послугами з централізованого опалення, постачання холодної і гарячої води, послуг водовідведення та електропостачання.
3. Про надання послуг з управління будинком, об’єктами благоустрою та прибудинковою територією житлового будинку.

Ознакомившись с договорами, не совсем понятный третий договор - он фактически повторяет первый, но согласно ему нужно платить 2 грн/кв.м за услуги с управления.
Второй - комиссия за то, что ЖЕК будет оплачивать от моего имени воду, газ, электроэнергию.
Первый - понятно, за некоторые услуги (мусор, лифты, реервный фонд (10%) ы т.п.

Вопрос: могу ли я не подписывать третий договор на управление, каким законом указано обязательность этого?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100