RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Відпустка після декрету


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
4/10/18 15:26  wenkОтправить письмо > ketas    4/10/18 14:57Дерево
чим передбачено, що Новий період буде рахуватись з дня виходу з декретної відпустки?

4/10/18 14:57  ketas > wenk    4/10/18 13:12Дерево
п. 3 ст. 9 ЗУ "Про відпустки".
До стажу для відпустки входить відпустка з вагітності і пологів, і НЕ входить - період відпустки для догляду за дитиною.

4/10/18 13:15  wenkОтправить письмо > lord 215    3/10/18 11:14Дерево
відповідають так тому, що не хочуть виплачувати матдопомогу, відмова не ґрунтується на вимогах закону

4/10/18 13:12  wenkОтправить письмо > ketas    4/10/18 12:03Дерево
чим таке передбачено?

4/10/18 12:07  ketas > lord 215    2/10/18 08:33Дерево
Можете, якщо дадуть, за відпрацьваний час

4/10/18 12:03  ketas > lord 215    1/10/18 20:30Дерево
Новий період у Вас буде рахуватись з дня виходу з декретної відпустки вересня 2018 року

3/10/18 11:14  lord 215 > wenk    2/10/18 11:37Дерево
мені просто відповідають що не можна, а чому не пояснюють...

3/10/18 10:45  lord 215 > wenk    2/10/18 11:37Дерево
Ще раз вибачайте, у червні 2016 я мала відпуск, ще працювала липень а потім лікарняні перед пологами і після пологів, які я розумію враховуються до стажу на щорічну відпустку, і ще брала перед декретним відпуском 10 днів на 2 дітей, заяву на декрет написала з 10 грудня... вийшла з вересня місяця цього року, чи можу в кінці року взяти відпуск, в мене звичайно не буде 24 календарні дні, і писати заяву на матеріальну допомогу на оздоровлення, я працюю бібліотекарем...при тому на моєму місці працювала тимчасово людина і вже отримала матеріалку?

2/10/18 11:37  wenkОтправить письмо > lord 215    2/10/18 08:33Дерево
Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.
Прийнята на роботу в березні 2015р, знач з березня 2016 є право на відпустку, яка не використана, з вересня 2018 по березень 2019 також є право на відпустку, яка ще не використана
період відпустки по догляду за дитиною до 3 років у стаж на щорічну відпустку не враховуємо

2/10/18 08:33  lord 215 > wenk    1/10/18 21:29Дерево
Тобто з січня 2019, можу брати відпуск, Так?

1/10/18 21:29  wenkОтправить письмо > lord 215    1/10/18 20:30Дерево
Щорічні відпустки за другий та наступні роки роботи можуть бути надані працівникові в будь-який час відповідного робочого року.

1/10/18 20:30  lord 215   Дерево
Доброго вечора! Прийнята на роботу в березні 2015р, В червні 2016 р. взяла щорічну відпустку, в липні того ж року пішла в декретну відпустку, в вересні 2018 року вийшла на роботу...Підскажіть коли матиму право на відпустку і відпускні?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100