RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Сплата податку за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
7/10/18 16:46  Viva Glam   Дерево
За даними бухгалтерського обліку за підприємством рахується земельна ділянка на праві користування розміром 15 га.
Земельна ділянка комунальної власності.
Будь які документи, що посвідчували б право користування - відсутні (земельна ділянка отримана підприємством дуже давно), право на землю не оформлювалось.
Обє"кти нерухомості на земельній ділянці відсутні.
Проте відомості щодо площі даної земельної ділянки є у Держгеокадастрі згідно довідки 6-зем.
Разом з цим підприємство не використувує дану земельну ділянку, і періодично, після здійснення рекультивації по 1, по 2 га повертає її органу місцевого самоврядування.
Доповерталися таким чином, що станом на 01.10.2017 року розмір земельної ділянки, що залишився за підприємством складає 4 га. Про це підприємству стало відомо лише 01.10.2018 року, з довідки Держгеокадастру, тобто навіть при фактичному користуванні 4 га податок сплачувався як за 15 га!!!!!
Тепер питання: З якого періоду можна здійснити перерахунок сплаченого податку: з дати коли підприємство офіційно отримало листа з Держгеокадастру, що наразі площа становить 4 га (з 01.10.2018 р.), чи з дати коли було підписано акт приймання - передачі робіт з рекультивації (з 01.10.2017 р.)? Чи може взагалі з 01.01.2016 року, тобто з дати коли фактично була відмінена довідка 6-зем. Мені взагалі не зрозуміло яким чином в такому випадку коригуються відомості довідки 6-зем, якщо наразі вона взагалі не актульна.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100