RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Співласність знаку для товарів та послуг

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

10/10/18 10:02  MisterUmnikОтправить письмо > Ksenija    9/10/18 16:30Дерево
Дякую всім небайдужим за допомогу.

9/10/18 16:30  KsenijaОтправить письмо > Ksenija    9/10/18 14:48Дерево
нет, все же написала так:
1.1. За цим Договором Власник передає у співвласність Співвласнику 1/2 права власності на знак для товарів і послуг згідно свідоцтва України на знаки для товарів і послуг № 555, відносно усіх товарів, зазначених в свідоцтві, а саме:
Співвласник приймає від Власника право власності на Знак в обсязі ½ прав.
1.3. Права, що передаються Співвласнику: право використовувати знак, а також виключне право забороняти іншим особам використовувати без його згоди зареєстрований знак, виключне право розпоряджатися правом на знак в порядку, встановленому законодавством та всі інші права щодо Знаку без виключення. Взаємовідносини при використанні знака, свідоцтво на який належить Власнику та Співвласнику, визначаються угодою між ними.

9/10/18 16:24  KsenijaОтправить письмо > AM    9/10/18 15:07Дерево
я сначала писала, а потом убрала. дали проверенный (пройденный в Укрпатенте) вариант. но наверное лучше добавить.

9/10/18 15:07  AMОтправить письмо > Ksenija    9/10/18 14:48Дерево
Я бы еще уточнил размер "частки" в общей долевой собственности

9/10/18 14:48  KsenijaОтправить письмо > MisterUmnik    9/10/18 10:07Дерево
ДОГОВІР про передачу права власності на знак для товарів і послуг
у співвласність
1. Сторона 1 цим передає у співвласність до Сторони 2 право власності на знак для товарів і послуг за свідоцтвом України № 555 відносно усіх товарів зазначених в свідоцтві, а саме – Додаток 1, а Сторона 2 приймає зазначене право на знак для товарів і послуг за свідоцтвом України № 555 відносно усіх товарів, зазначених в свідоцтві, а саме – Додаток 1.
2. У наслідок зазначеної передачі прав власниками свідоцтва України № 555 стають Сторона 1 та Сторона 2.
+ кто обязан зарегистрировать договор.

остальное - вода. согл ссылке АМ
2.3. У договорі ( або витягу з договору
повинні бути вказані:
2.3.1. Щодо договору:
сторони договору;
предмет договору;
номер свідоцтва;
перелік товарів і послуг із зазначенням класів МКТП, на які поширюється передача права власності;
місцезнаходження (місце проживання) сторін.

9/10/18 10:07  MisterUmnikОтправить письмо > Ksenija    8/10/18 14:01Дерево
У Вас є зразок такого договору?

8/10/18 14:01  KsenijaОтправить письмо > MisterUmnik    8/10/18 13:03Дерево
передача права власности на знак в совладение.

8/10/18 13:30  AMОтправить письмо > MisterUmnik    8/10/18 13:03Дерево
ІНСТРУКЦІЯ про подання, розгляд, публікацію та внесення до реєстрів відомостей про передачу права власності на знак для товарів і послуг та видачу ліцензії на використання знака (міжнародного знака) для товарів і послуг [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Положення про Державний реєстр свідоцтв України на знаки для товарів і послуг [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

8/10/18 13:03  MisterUmnikОтправить письмо   Дерево
Усім доброго дня! Вітаю Вас зі святом колеги!
Я власник знаку для товарів та послуг. Хочу передати 50% прав на знак іншій фізособі. Тобто зробити нас рівноправними співвласниками знаку для товарів та послуг. Знак зареєстрований на моє ім"я. Прошу допомогти знайти оптимальний варіант вирішення цього питання.
Мої думки з цього приводу: 1. Передати виключні права на один із класів, а якщо такий клас усього один?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100