RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Строк сплати судового збору визначається?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/10/18 15:56  ротор1 > ментол    9/10/18 16:56Дерево
Наприклад, ст. 151 ЦПК передбачено, що "5. До заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі."
Тоб то судовий збір повинен бути сплачений до подання заяви але в розмірі і порядку, передбаченому на день подання.

10/10/18 13:55  rvistОтправить письмо > ментол    9/10/18 16:56Дерево
На мою думку, суддя не прийме ухвали про забезпечення позову доки Ви не здасте до суду квітанцію про сплату судового збору. От Вам і строк. :)

9/10/18 16:56  ментол   Дерево
Підкажіть будь ласка, де в законодавстві зазначається строк оплати судового збору, при подачі заяви про забезпечення позову?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100