RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи припиняється іпотека майна, проданого в процедурі банкрутства?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/10/18 16:10  ЛиквидаторОтправить письмо   Дерево
Ст.17 ЗУ "Про іпотеку" визначає, що іпотека припиняється у разі реалізації предмета іпотеки відповідно до цього Закону. Разом з тим, предмет іпотеки може бути проданий в процедурі банкрутства.
Існують як рішення судів, згідно яким іпотека при продажі майна в процедурі банкрутства не припиняється, а покупець майна набуває статус іпотекодавця (постанова ВСУ № 6-1803цс16), так і протилежні, згідно яким іпотека припиняється (постанова ВСУ № 6-2684цс15).
Цікавить думка колег з цього питання.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100