RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

КВЦПЗ

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

17/10/18 17:43  Stronata > dkl    17/10/18 16:56Дерево
Ні, я мала на увазі чи ви самі собі розраховуєте розмір плати чи отримуєте витяг з НГО.
Тому що непоодинокі випадки, коли історично склалось так, що юр.особа сама собі нараховує податок, але ділянка не оформлена. Там дійсно складніше, оскільки довідку подати неможливо, т.я. технічна документація відсутня.

Не треба доводити до спорів з податковою - просто розпочніть внесення КВЦПЗ. Податкова ж не буде вивчати це питання, просто замовить у Держгеокадастрі власну довідку про НГО і там не буде коду КВЦПЗ, а відповідно, Кф буде 3,0.

17/10/18 16:56  dkl > Stronata    17/10/18 16:30Дерево
Так, юрособа. Я розумію, що Ви хочете сказати, що поки не здійснена нова нормативна оцінка за рішенням ОМС, то стару довідку можна не переоформляти. Це я зрозумів. Статтю прочитав. Але це лише тимчасове рішення проблеми. Рано чи пізно доведеться оформляти нову довідку, і от тут я хочу зрозуміти, чи є у нас шанс казати, що у нас є код (хоч і без підрозділу) і наполягати на застосуванні коефіцієнту 1, а не 3

17/10/18 16:30  Stronata > dkl    17/10/18 11:56Дерево
Ви самі собі рахуєте плату за землю?
Давайте з цього почнемо

17/10/18 11:56  dkl > Stronata    17/10/18 11:06Дерево
Я розумію. І розумію те, що якщо не зазначена підсекція, то не можна визначити конкретний коефіцієнт з таблиці, який потрібно застосовувати до даної земельної ділянки (1 чи 0,5 чи 2,5 тощо), і за такою логікою потрібно застосовувати загальний для таких ситуацій коефіцієнт 3. Але якось це все дуже песимістично виходить :)) От я і намагаюсь викрутити в іншу сторону:). І якщо формально підходити, то заголовок код КВЦПЗ в цій таблиці наказу стосується як секції, так і підсекції. А якщо так, то чи не можна стверджувати, що якщо в кадастрі є інформація про секцію (J.11), то не можна стверджувати, що немає коду. Адже в Наказі ж сказано "вісутній код", а не "відсутня підсекція" :). Як думаєте, є хоч якісь шанси відстояти таку позицію у спорі з податковою?

17/10/18 11:06  Stronata > dkl    16/10/18 16:09Дерево
Інформація є, але ж коду немає. А у Порядку мова йде саме про код КВЦПЗ

16/10/18 16:09  dkl > Stronata    16/10/18 15:07Дерево
Колеги,на продовження теми хотів би поставити наступне питання для обговорення. Якщо в Кадастрі відносно відповідної земельної ділянки щодо КВЦПЗ міститься інформація про секцію та розділ (припустимо, J11), але відсутня інформація (деталізація) щодо конкретного підрозділу (припустимо J.11.01 або J.11.02 тощо). В такій ситуації, в розумінні наведеного автором теми Наказу, чи можна вважати, що інформація про КВЦПЗ в кадастрі є? І, відповідно, який повинен застосовуватись коефіцієнт до нормативної оцінки: 1 чи 3? Хто як думає?

16/10/18 15:07  Stronata > вилы    16/10/18 13:33Дерево
Я, до речі, згодна з цією статтею, але вважаю, що одне іншому не заважає.

Доки діє попередня нормативна грошова оцінка у населеному пункті, плата за землю сплачується у відповідності з виданою тоді довідкою (це зручно, якщо за старим порядком у вас непоганий коефіцієнт). Нову отримувати дійсно немає сенсу та обов'язку, крім випадків, коли вам особисто це вигідно, бо зменшує плату за землю.

Але паралельно можна внести цей КВЦПЗ, оскільки місцеві ради мають періодично переглядати нормативну грошову оцінку та затверджувати нову. І краще це зробити у неспішноу режимі (у нашій області Держгеокадастр видає відповідь про можливість присвоєння КВЦПЗ протягом місяця, і ще приблизно такий же термін необхідний щоб його внести).

16/10/18 13:33  вилы > Stronata    16/10/18 12:25Дерево
на бух24 була стаття що начебто дехто боровся за старі коефіцієнти [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

16/10/18 12:25  Stronata > Пешьков А    16/10/18 08:57Дерево
Спочатку вивчіть документи на землю. Фактично, якщо вони отримувались (оформлювались) до 2010 року, можна припустити із великою долею вірогідності, що його немає.

Інший спосіб, більш дієвий - подивитись відомості про земельну ділянку у кадастровій карті України на відповідному сайті, там ці коди КВЦПЗ відображені (або ж взяти витяг з ДЗК, там він теж вказується).

Щодо отримання коду, то нормативно затвердженої процедури немає, раджу Вам звернутись до територіального органу Держгеокадастру, у яких є певний порядок дій.

16/10/18 08:57  Пешьков А > Пешьков А    16/10/18 08:54Дерево
Цей коефіцієнт використовується при визначенні розміру податку на землю та орендної плати. Тож тепер всі в кого його нема будуть сплачувати більше.

16/10/18 08:54  Пешьков А   Дерево
Згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України № 162 від 27 березня 2018 року «Про внесення змін до Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів», що набув чинності, якщо у відомостях Державного земельного кадастру відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки, застосовуватиметься у розмірі 3,0 замість 2,0.
Як перевірити чи є у земельної ділянки під будівлею складу, яка перебуває у фактичному використанні (без оренди, сплачується податок), той код КВЦПЗ і, якщо його немає, як його отримати? Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100