RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Финансы

Финансы и Ценные Бумаги

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Трудовий договір з Головою наглядової ради ІСІ


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/10/18 15:24  Andrey-Kiev   Дерево
Доброго дня! Є питання щодо обов'язковості укладення трудового договору з Головою наглядової ради ІСІ.
Висловлю свою позицію:
Правові та організаційні основи створення, діяльності, припинення КІФ визначає закон про ІСІ. Згідно із ст. 15 закон про ІСІ органами корпоративного фонду є загальні збори та наглядова рада. Утворення органів корпоративного фонду, не передбачених законом, забороняється. Тобто, законом визначено, що в КІФ відсутній виконавчий орган, так як його функції відповідно до закону про ІСІ виконує КУА на підставі договору про управління активами. Крім того, законом про ІСІ не передбачено, що з головою та членами НР КІФ укладається трудовий договір.

ст. 65 ГКУ передбачає, що для керівництва господарською діяльністю підприємства власник (власники) безпосередньо або через уповноважені органи чи наглядова рада призначає керівника підприємства, тобто особу, яка очолює виконавчий орган. Цією ж статтею предбачено обов’язковість укладення контракту (оплату праці) лише з керівником підприємства.

Тобто, оскільки Голова НР КІФ не є керівником КІФ, а законом про ІСІ не передбачено, що з головою та членами НР укладається трудовий договір (як в ситуації з акціонерним товариством), то Голова НР КІФ має право здійснювати свої функції на безоплатній основі, без укладення з ним трудового контракту та виплати заробітної плати.

Прошу висловити свої позиції.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100