RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Не застосована фінансова санкція

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

29/10/18 11:56  allashОтправить письмо > Marlboro!    29/10/18 09:39Дерево
Дякую.

29/10/18 09:39  Marlboro! > allash    29/10/18 08:48Дерево
Варіанти - не нагадувати про неї нікому і сподіватись на "пронесе".

В будь-якому разі у Вас немає ніякого правового інструментарію до тих пір, доки немає рішення про нарахування санкцій.

29/10/18 09:38  Marlboro! > Kiev_IVAN    29/10/18 07:04Дерево
По ЄСВ строків давності немає

29/10/18 08:48  allashОтправить письмо > Marlboro!    27/10/18 08:14Дерево
Дякую за відповідь. Я розумію, що після узгодження потрібно буде сплатити санкцію. Але такі витрати, хоч і неприємні, але не критичні.
А можливо її зовсім уникнути? Може написати заяву в ПФУ, щоб застосували строк позовної давності, чи ще є якісь варіанти?

29/10/18 07:04  Kiev_IVAN > Marlboro!    27/10/18 08:14Дерево
а як же пропущений строк в 1095 днів?

27/10/18 08:14  Marlboro! > allash    26/10/18 16:54Дерево
ДФС може нарахувати зараз цю санкцію.
Вона буде нарахована поточним днем і, відповідно, не змінить порядок обліку платежів за минулий період. Але після того як санкція стане узгодженою буде так як Ви написали - спочатку кошти направлятимуться на санкцію, а залишок на ЄСВ.

26/10/18 16:54  allashОтправить письмо   Дерево
Я ФОП. В 2013 році був прострочений платіж з ЄСВ на 30 днів. Мені подзвонили з ПФУ, я сплатила заборгованість. Штрафів сказали, що може і не буде.
З 01.10.2013 року всіх платників передали з ПФУ до ДФС. З того часу все сплачено своєчасно. Але довелося робити звірку і з,ясувалося, що є розбіжності, які утворилися під час передачі даних в 2013 році.
В ПФУ мені дали таку довідку: "Єдиний соціальний внесок сплачено в повному обсязі. ФОП ХХХ станом на 30.09.13 не має авансових платежів. ФОП ХХХ має не застосовану фінансову санкцію та пеню." І доданий розрахунок санкцій.
Що означає "не застосована санкція"? Чи можуть тепер її застосувати в ДФС. Чи може вплинути та санкція таким чином, що буде рахуватися недоплата по всім наступним взносам ЄСВ. Тобто, я плачу черговий платіж по ЄСВ, а у мене спочатку списується заборгованість по фінансовим санкціям, а потім залишок йде на погашення ЄСВ? І таким чином у мене будуть додаватися борги і штрафи.

Допоможіть, бо шось я дуже нервую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100