RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оподаткування спадщини


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
30/10/18 11:58  2018мега > Matias    29/10/18 15:47Дерево
Колеги чи є ще які думки ?

29/10/18 16:32  2018мега > Matias    29/10/18 15:47Дерево
Щодо прийняття спадщини, то вона була прийнята відповідно до ч.3 ст. 1268 ЦК - Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину.

29/10/18 15:47  MatiasОтправить письмо > 2018мега    29/10/18 15:34Дерево
Без документа нічого не існує. Коли отримали документ, можете звертатися до податкової ( а у 2004 р. ще не могли, бо не було доказів прийняття спадщини).

29/10/18 15:34  2018мега   Дерево
Колеги таке питання, як оподатковується спадщина, яка фактично була прийнята у 2004 році, однак свідоцтво про право на спадщину отримане у 2017 році ?
За 0 ставкою ? Чи за ставкою 15 % відповідно до ЗУ, який діяв у 2004 році ?

174.2. Об'єкти спадщини оподатковуються:
174.2.1. за нульовою ставкою:
а) об’єкти спадщини, що успадковується членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення;
{Підпункт "а" підпункту 174.2.1 пункту 174.2 статті 174 в редакції Закону № 1910-VIII від 23.02.2017 - застосовується до доходів, отриманих починаючи з 1 січня 2017 року платником податків у вигляді спадщини/дарунка}

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100