RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як змусити податкову провести позапланову переірку


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
30/10/18 15:13  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ptiza    30/10/18 15:00Дерево
Ви маєте на увазі заперечення про це? "щодо юридичної особи, що реорганізується, стосовно якої надійшли відомості про наявність заборгованості із сплати податків і зборів та/або наявність заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та відсутній узгоджений план реорганізації юридичної особи;" [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Так наявність заборгованості, і відсутність перевірки - різні речі.

30/10/18 15:12  KsenijaОтправить письмо > ptiza    30/10/18 15:00Дерево
Вам отказывают в регистрационном действии?

30/10/18 15:00  ptiza > Ksenija    30/10/18 14:48Дерево
Коли від реєстратора приходить повідомлення про початок процедури реорганізації, податкові органи "авоматично" надсилають до них заперчення. Поки податкова свої заперчення не відзиває, державний реєстратор не може провести процедуру припинення.

30/10/18 14:48  KsenijaОтправить письмо > Ksenija    30/10/18 14:43Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Принцип мовчазної згоди у сфері державної реєстрації – принцип, згідно з яким державний реєстратор набуває право на проведення державної реєстрації та інших реєстраційних дій без одержання від державних органів у порядку та випадках, визначених цим Законом, відповідних документів (крім судових рішень та виконавчих документів) або відомостей, за умови, що відповідні державні органи у встановлений цим Законом строк не направили до державного реєстратора такі документи або відомості (пункт 12 частини першої статті 1 Закону № 755).

30/10/18 14:43  KsenijaОтправить письмо > ptiza    30/10/18 14:17Дерево
в перечне док-тов для регистратора документов податковой нет. Вам отказывают в регистрационном действии?

30/10/18 14:17  ptiza   Дерево
Доброго дня всім! В нас виникла проблема з відмовою податківців провести позапланову перевірку, оскількі розпочато процедуру реорганізації Товариства шляхом приєднання. Вже пройшов 2-х місячний строк для кредиторів, але вони відмовляються проводити перевірку, мотивуючи тим, що всі аудитори зайняті на планових перевірках.
"Про проведення документальної позапланової перевірки керівник (його заступник або уповноважена особа) контролюючого органу приймає рішення, яке оформлюється наказом. Право на проведення документальної позапланової перевірки платника податків надається лише у випадку, коли йому до початку проведення зазначеної перевірки вручено у порядку, визначеному ст. 42 ПКУ, копію наказу про проведення документальної позапланової перевірки (абзац перший п. 78.4 ст. 78 ПКУ).

При цьому термін прийняття керівником (його заступником або уповноваженою особою) контролюючого органу рішення про призначення документальної позапланової перевірки юридичної особи, відокремленого підрозділу (філії) після внесення запису про їх припинення в ЄДР ПКУ не визначено."

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100