RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Спільна часткова власність на земельну ділянку під будівлею


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/11/18 12:27  Sem100 > Олесь    31/10/18 10:09Дерево
-120--не относится к пердаче земли в собственность
-собственник помещения! не может претендовать на землю по ЗКУ
-горсовет прав(возможен выкуп,аренда)

31/10/18 10:09  Олесь   Дерево
Кільком фізичним особам на праві власності належать приміщення у триповерховій будівлі - підвал, кімнати тощо. Це колишня адміністративна будівля, продана в процедурі банкрутства підприємства.
Податкова нараховує земельний податок за земельну ділянку, на якій знаходиться будівля, кожному зі співвласників пропорційно до частки кожного зі співвласників у загальній площі будівлі, оскільки документ про право власності на землю чи її оренди відсутній.
Власники приміщень будівлі бажають оформити право спільної часткової власності на земельну ділянку, проте міська рада відмовляє у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою, щоб сформувати ділянку та присвоїти їй кадастровий номер, пояснює це тим, що законодавством заборонено передавати у спільну власність земельну ділянку під багатоповерховими будинками.
Але ж ч.4 ст.120 ЗКУ прямо говорить про таку можливість.
Чи права міська рада?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100