RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Позов до Пенсійного фонду України: Рішення

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

31/10/18 15:53  fene4kaОтправить письмо > daemon17    31/10/18 15:35Дерево
Це - інша справа. ПФУ, звичайно, має право оскаржити рішення. Щоб не витрачати час, подайте до ПФУ заяву в довільній формі з викладом обставин та проханням видати подання (бажано надіслати цінним листом з описом або наручно з відміткою про отримання). Можливо, ПФУ і добровільно видасть Вам подання.
Якщо відмовить, а судове рішення скасують в частині зобовязання зробити подання, є сенс позов саме про зобовязання зробити та надати Вам подання.
Подання має бути видано Вам, оскільки платник подає документи на повернення коштів.

31/10/18 15:39  KsenijaОтправить письмо > daemon17    31/10/18 15:35Дерево
но пфу ж обжалует

31/10/18 15:38  KsenijaОтправить письмо > daemon17    31/10/18 15:35Дерево
любое реш суда подается в исп службу, они исполняют принудительно

31/10/18 15:35  daemon17 > fene4ka    31/10/18 15:11Дерево
Розгляд справи відбувався в спрощеному порядку.
На даний момент в мене є тільки рішення суду в якому Пенсійний фонд зобов'язвли зробити подання до Казначейства.
Подання суд мені не надсилав.

Мені не зрозуміло, як я можу контролювати надходження подання до Казначейства і що робити, якщо Пенсійний фонд не зробить таке подання?

31/10/18 15:11  fene4kaОтправить письмо > daemon17    31/10/18 14:45Дерево
Добрий день!
Отримуйте подання, якщо суд його видає, та до органу Казначейства за місцем зарахування платежу до бюджету подаєте:
1)заяву в довільній формі із зазначенням повних реквізитів для повернення
2) оригінал подання
3) оригінал платіжного доручення.

В п.5 Порядку дійсно передбачено, що, скоріше за все, у Вашому випадку має бути поданням органу, що контролює справляння надходжень бюджету, однак, якщо суд видає таке подання - спробуйте реалізувати повернення коштів.

31/10/18 14:45  daemon17   Дерево
Мною було подано позов до Пенсійного фонду України з вимогою повернути безпідствно сплачені кошти, а саме - 1% при купівлі житла вперше.
В рішенні Окружний Адмінісиративний суд Києва в задоволенні позову відмовів мотивуючи тим, що я повинен звертатися до Державної Казначейської служби.
І разом з тим з метою дотримання моїх прав керуючись приписами до ст. 9 КАСУ суд вийшов за межі позовних вимог і зобов'язав Пенсійний фонд зробити подання про повернення мені сплачених коштів.

Мені не зрозуміле рішення, в задоволенні позову відмовлено але разом з тим зобов'язання зробити подання.
Може мені хтось пояснити, чи законне таке рішення и чи треба оспорювати його в апеляцфйному суді?

Згідно з наказом Міністерства фінансів України від 3 вересня 2013 року № 787
п. 3 Порядку № 787 зазначено: “Повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету платежів у національній валюті здійснюється органами Державної казначейської служби України (далі - органи Казначейства) з відповідних бюджетних рахунків для зарахування надходжень (далі - рахунки за надходженнями), відкритих в органах Казначейства відповідно до законодавства, шляхом оформлення розрахункових документів”.
П. 5 Порядку № 787: “Повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету податків, зборів, пені, платежів та інших доходів бюджетів здійснюється за поданням органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, а при поверненні судового збору (крім помилково зарахованого) - за ухвалою суду, яка набрала законної сили.
Подання на повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету зборів, платежів та інших доходів бюджетів (крім зборів та платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи Державної фіскальної служби України (далі – органи ДФС)) подається до відповідного органу Казначейства за формою згідно з додатком 1 до цього Порядку.”

Також... Порядок ведення органами Пенсійного фонду України обліку надходження сум платежів та механізм здійснення обліку надходження визначений в пункті 7.2 постанови Правління Пенсійного фонду України від 27 вересня 2010 року № 21-2 «Про затвердження Порядку ведення органами Пенсійного фонду України обліку надходження сум платежів» “Суми помилково сплачених платежів зараховуються в рахунок майбутніх платежів або повертаються платникам на підставі заяви.”.
Така правова позиція викладена в Постанова Вищого адміністративного суду України від 08.02.2017 р. у справі № К/800/40236/14, ЄДРСРУ № 64920433

Що мені необхідно зробити в даному випадку?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100