RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Проведення зборів шляхом опитування. Як прийняти рішення, якщо немає контакту з 2-ма учасниками?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/11/18 15:40  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Ален_165    3/11/18 12:05Дерево
Судячи з Вашо посту, "чукча не читатель, чукча - писатель" (С). Третій раз (особисто для Вас) повторюю: щодо дій реєстратора у такоих випадках - треба дивитись судову практику. Ви особисто можете ТС запропонувати щось інше?

3/11/18 12:05  Ален_165 > Евгений Осычнюк    2/11/18 15:49Дерево
Судячи з вашого посту в протоколі, та й мабуть не тільки, можна писати все, що завгодно, а незаконним такий документ виходить може визнати тільки суд?. Цікавий підхід.
Не буде кворуму в протоколі - реєстратор зупинить розгляд документів з підстав не відповідності поданих документів вимогам закону. А виправити такий протокол без участі інших учасників буде неможливо.
Саме реєстратор зобов'язаний перевіряти подані для реєстрації документи на відповідність вимогам закону, як за формою так і за змістом.

2/11/18 16:19  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > MorozMR    2/11/18 12:30Дерево
но не в ст.30 же

2/11/18 16:15  Mark-DonОтправить письмо > кзпп    2/11/18 09:06Дерево
"Вважаєте, щ за новим законом неможливо провести збори шляхом опитування, просто направивши Петрову та Сидорову повідомлення" - не Я так считаю, а закон !
Почитайте и все увидите сами.
Направить уведомление - это пол-дела.
Для полного дела - нужно получить их ответ !
Повторюсь - читайте закон !

2/11/18 15:49  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Ален_165    2/11/18 13:17Дерево
По-перше, читайте уважно - про яку підробку йдеться? Ніхто не пропонує писати, що якісь особи були на ЗЗУ, коли їх не було. Пропонується лише прийняти рішення без наяності кворуму, а це не містить (саме по собі) склад злочину. По-друге, ніхто не надавав повноважень реєстратору на тлумачення змісту документів. В Законі є формулювання "документи суперечать вимогам Конституції та законів України", але це не означає, що реєстратор вправі самостійно визнавати протокол ЗЗУ назаконним за змістом, а не тільки за формою. За великим рахунком, я висловив своє застереження - треба дивитись судову практику з цього приводу.

2/11/18 13:17  Ален_165 > Евгений Осычнюк    2/11/18 12:42Дерево
По-перше, фактично це підробка документа. А за підробку документів, які подаються держ реєстратору встановлена кримінальна відповідальність.
По-друге, держ реєстратор все одно буде перевіряти наявність кворуму за протоколом. Якщо його не буде - буде відмова у держ реєстрації змін до статуту.

2/11/18 12:42  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > кзпп    2/11/18 09:06Дерево
Є лише такий варіант: проводьте збори без кворуму, пишіть протокол, якщо Іванов, Петров та Сидоров будуть заперечувати - нехай оскаржують рішення ЗЗУ в суді. Якщо їм це байдуже - то не будуть. Якщо будуть - то як мінімум у Вас буде їх поштова адреса, на мйбутнє. Реєстратор не вправі давати оцінку протоколу ЗЗУ на законність, тому не повинен відмовити у реєстраційних діях (я не впевнений на 100%, треба дивитись судову практику).

2/11/18 12:30  MorozMRОтправить письмо > ОК АКА Олюня    2/11/18 10:25Дерево
Стаття 34. Прийняття рішень загальними зборами учасників з питань порядку денного
2. Рішення з питань, передбачених пунктами 2, 3, 13 частини другої статті 30 цього Закону, приймаються трьома чвертями голосів усіх учасників товариства, які мають право голосу з відповідних питань.

2/11/18 10:25  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Ален_165    2/11/18 10:10Дерево

2/11/18 10:10  Ален_165 > кзпп    2/11/18 09:06Дерево
Відповідно до п.2 ч.2 ст. 30 ЗУ про ТОВ для зміни статуту необхідно 75% голосів. Для цього у вашому випадку необхідна участь у зборах всіх учасників. Для прийняття самих простих рішень зборами згідно ч.4 ст.34 закону необхідна більшість голосів всіх учасників, які мають право голосу, тобто 51% всіх учасників. Згідно п.2 ч.2 ст.36 закону прийняття рішення про внесення змін до статуту шляхом опитування забороняється. А взагалі, почитайте закон. Ваш старий статут діє тільки в тій частині, яка не суперечить закону.

2/11/18 09:06  кзпп > Mark-Don    2/11/18 07:48Дерево
Фактично зацікавлений міняти місцезнаходження, затверджувати статут в новій редакції тільки Іванов, Петров та Сидоров невідомо, де знаходяться, зв'язку із ними немає.
Вважаєте, щ за новим законом неможливо провести збори шляхом опитування, просто направивши Петрову та Сидорову повідомлення в порядку ст. 36 ЗУ Про ТОВ та ТДВ?

2/11/18 09:03  кзпп > Евгений Осычнюк    2/11/18 06:52Дерево
Статут останньої реждакції - 2011 року

2/11/18 07:48  Mark-DonОтправить письмо > кзпп    1/11/18 17:17Дерево
Не вижу выхода из Вашей ситуации. Только искать хотя-бы одного участника

2/11/18 06:52  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > кзпп    1/11/18 17:17Дерево
А що в статуті ТОВ з цього приводу написано?

1/11/18 17:17  кзпп   Дерево
В ТОВ 3 учасника: Іванов - 30%/ Петров - 35%/ Сидоров - 35%.
Треба провести ряд дій, передусім, змінити місцезнаходження з Донецької області, затвердити новий Статут тощо.
але є тільки Іванов. Зв'язку із Петровим та Сидоровим не має.
Чи можна провести збори шляхом опитування, щоб збори вважалися проведеними, якщо, Іванов, наприклад, розішле повідомлення Петрову та Сидорову, однак, якщо відповіді від них не буде?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100