RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Rich House: черговий ЖК з судами


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/11/18 15:23  Andriy1984   Дерево
З інтернет-ресурсу «Судова влада в Україні» [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] стало відомо, що замовник будівництва житлового комплексу «Rich House» за адресою: вул. Столєтова, 50-50а в м. Києві – компанія «Юстіс-Груп» стала фігурантом двох судових справ.

Так, стало відомо, що до ТОВ «Юстіс-Груп» подано позов до Господарського суду м. Києва про стягнення 2 808 040,50 грн. за невиконання умов договору про часткову участь у будівництві та передачу функцій замовника. Справа № 910/14179/18, суддя Блажівська О.Є.

Також, до ТОВ «Юстіс-Груп» подано позов до Голосіївського районного суду м. Києва про зобов’язання звільнити самовільно захоплену земельну ділянку в Голосіївському районі м. Києва від будь-яких споруд, вагончиків та інших речей, що влаштовані та перебувають на ній без будь-якої дозвільної документації. Справа № 752/22845/18, суддя Шевченко Т.М.

Чи вжито заходів забезпечення позову і чи накладено арешт на майно забудовника ТОВ «Юстіс-Груп» по вказаним судовим справам поки що не відомо.

Інвесторам слід бути обережними і стежити за справами несумлінних забудовників

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100