RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Орендар не звільняє орендованих приміщень


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
15/11/18 22:31  eeveelusikОтправить письмо > Marlboro!    15/11/18 22:09Дерево
Бу-га-га-га )) про патрульного мне понравилось ))

15/11/18 22:09  Marlboro! > Marlboro!    15/11/18 22:09Дерево
Хоча ні, патрульний (він же колишній "ППС") все ж нижче участкового...)

15/11/18 22:09  Marlboro! > eeveelusik    15/11/18 20:16Дерево
Під прецедентами я мав на увазі конкретні судові рішення, а зокрема вироки за ст.356 ККУ.
Участковий це сама нижча ступінь еволюції поліцая, вони Вам і не таке понарозповідають.

15/11/18 20:16  eeveelusikОтправить письмо > Marlboro!    6/11/18 18:35Дерево
Да, прецедентов полно! Допустим сдавали люди гараж, закончился термин, а там машина арендатора. Они ему несколько раз говорили убери машину и писали (он перестал платить уже как месяц), ещё и замки поменял. Они сменили замки в СВОЕМ гараже (пока машины не было), и скажем так "по-мужски вернули аренду за месяц". Так повезло что мужик который снимал этот гараж пуганый попался. Так как участковый потом к ребятам которые сдавали гараж, приходил, и популярно обьяснил что если б хоть гвоздь его там оказался, то судебных тяжб не оберешься.
И, к огромному моему сожалению, это правда, у арендатора слишком много прав, на чужое имущество, и если попадутся такие же наглые морды как у автора поста, их хрен с квартиры/помещения/гаража выставишь (полиция вообще прав не имеет в этой ситуации!). Тут только сила или хитрость. Суды будут длиться годами.

15/11/18 18:29  Светлана78оля > ARM    6/11/18 09:53Дерево
Наш орендар звільнив приміщення, та так, що вибив одну із стін, і через цю диру у приміщенні клубу завів нас до наших приміщень. Ключі від дверей не віддав. І акта приймання передачі відмовився підписати. Отак от заподіяв нам щей майнову шкоду.

6/11/18 18:35  Marlboro! > Rossi    6/11/18 16:00Дерево
А в чому полягає самоуправство? Були прецеденти коли притягували б осіб за примусове виселення орендаря в таких випадках?

6/11/18 16:31  Rossi > Светлана78оля    6/11/18 16:26Дерево
бездействие не будет самоуправством

6/11/18 16:26  Светлана78оля > Rossi    6/11/18 16:00Дерево
А якщо орендар речі забрав, але акту приймання передачі не підписав, до нього теж можна застосувати самоуправство?

6/11/18 16:00  Rossi > Светлана78оля    6/11/18 14:34Дерево
Выселение через суд или уголовная ответственность за самоуправство - выбирайте.

6/11/18 15:40  Светлана78оля > Stronata    6/11/18 15:11Дерево
так. на точну дату яку ми прописала в листі, щоб він з'явився для підписання акту приймання-передачі, орендар не з'явився, про що приїхавши на місце, попробували закриті двері, ми склали акт і зазначили, що належно повідомлений, але не з'явився для підписання акту.

6/11/18 15:11  Stronata > Светлана78оля    6/11/18 14:34Дерево
Орендар фактично займає Ваше приміщення?

6/11/18 14:34  Светлана78оля > Marlboro!    6/11/18 13:29Дерево
"Силою" означає, відкрити двері без ключів і поміняти замки на свої . а орендареві ми напривали лист, де зазначили, Звертаємо Вашу увагу, якщо в день закінчення 10 днів після закінчення терміну дії Договору оренди, Орендар не вивезе своє майно із орендованого приміщення, Орендодавець буде мати право на свій розсуд перемістити все чуже майно (віддільне) або його частину із приміщення, не несучи при цьому відповідальності перед Орендарем за його втрату чи пошкодження, а Орендар приймає на себе всі витрати, понесені у зв’язку з таким переміщенням і зберіганням.

6/11/18 13:29  Marlboro! > Светлана78оля    5/11/18 18:18Дерево
Увійти Ви, звісно, можете.
Правда не зрозуміло що входить в поняття "силою". Також треба одразу продумати що та як будете робити з майном орендаря яке там буде.

6/11/18 09:53  ARM > Светлана78оля    5/11/18 18:18Дерево
Цивільний кодекс України передбачає можливість автоматичної пролонгації договору оренди за відсутності заперечень з боку як орендодавця, так і орендаря. Про це, зокрема, йдеться у ст. 764 Цивільного кодексу України, ст. 284 Господарського кодексу України та ст. 17 Закону України “Про оренду”. Відповідно до цих статтей якщо наймач продовжує користуватися майном після закінчення строку договору найму, то за відсутності заперечень наймодавця протягом одного місяця договір вважається поновленим на строк, який був раніше встановлений договором. Таким чином, підставою для продовження відносин найму стосовно наймодавця є його мовчазна згода, яка виражається у відсутності заперечень і вимог до наймача повернути орендоване майно протягом місяця після закінчення строку договору найму, а стосовно наймача бажання продовжувати відносини найму висловлюється активними діями, шляхом продовження користування майном після закінчення строку договору найму. Необхідно зазначити, що в цьому разі сторони на власний розсуд визначають, чи потрібно письмово інформувати одна одну про автоматичну пролонгацію договору, оскільки в чинному законодавстві України ця норма відсутня. Однак, щоб уникнути безлічі проблем, які можуть виникнути в майбутньому, слід все ж таки включати до договору пункт, який регулює відносини між сторонами після закінчення дії договору, і прописувати чіткі випадки пролонгації договору, а також випадки розірвання договору та відмови від його пролонгації із зазначенням обов'язкового письмового повідомлення про це сторін. Наприклад, рекомендований лист з описом та повідомленням про вручення буде належним доказом своєчасного повідомлення орендаря та орендодавця про пролонгацію договору або про припинення дії договору та відмову від пролонгації. Щодо другої норми, то вона стосується переважного права орендаря на укладення договору найму на новий строк після спливу строку договору. Про це зазначається, зокрема, у ч. 1 ст. 285 ГКУ та у ст. 777 ЦКУ. Відповідно до ч. 1 ст. 285 ГКУ орендар має переважне право перед іншими суб'єктами господарювання на продовження строку договору оренди. А згідно зі ст. 777 ЦКУ наймач, який належно виконує свої обов'язки за договором найму, після спливу строку договору має переважне право перед іншими особами на укладення договору найму на новий строк. Наймач, який має намір скористатися переважним правом на укладення договору найму на новий строк, зобов'язаний повідомити про це наймодавця до спливу строку договору найму у строк, встановлений договором, а якщо він не встановлений договором – в розумний строк. Умови договору найму на новий строк встановлюються за домовленістю сторін. У разі недосягнення домовленості щодо плати та інших умов договору переважне право наймача на укладення договору припиняється. Необхідно зазначити, що наймач може скористатись цим правом не автоматично, а за наявності таких умов:
Якщо він належно виконував свої обов'язки за договором найму, тобто своєчасно сплачував орендну плату, утримував майно в належному стані, не допускаючи його погіршення, та сумлінно виконував інші обов'язки, передбачені договором.
Якщо наймодавець має намір надалі здавати майно в найм.
Якщо наймач погоджується укласти договір найму на новий строк на умовах, які пропонують іншим претендентам.
Якщо наймач повідомить наймодавця про свій намір укласти договір найму на новий строк. Таке повідомлення наймач повинен зробити до спливу строку договору найму в строк, установлений договором. Якщо ж такий строк договором не визначений, повідомлення має бути зроблене в розумний строк, під яким розуміється строк, необхідний для обговорення наймодавцем та наймачем усіх умов нового договору найму і підписання необхідних документів.

5/11/18 18:18  Светлана78оля   Дерево
наша установа надавала в оренду приміщення. Строк дії договору оренди закінчився. Продовжувати відносини з орендарем ми не бажаємо, та і взагалі надавати це приміщення в оренду вже не входить до планів нашої установи. Але є проблема — орендар не звільняє орендоване ним приміщення.Лист - повідомлення було направлене йому у місячний термін після закінчення договору. На прохання з'явитися і підписати акт приймання передачі не відреагував. Чи маємо ми право після 10 днів даних орендарю для виселення, увійти до приміщення силою, адже фактично це наше майно, договір закінчився і між нами не існує ніяких зобов'язань. Як нам діяти у цій ситуації?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100