RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Наслідок травми на виробництві, на минулій роботі


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
15/11/18 09:39  payrollexОтправить письмо > payrollex    12/11/18 12:28Дерево
Як виявилось все не так складно, раныше не стикалась і консультація соц. страху не зразу допомогла, тому і не знала що робити в такій ситуації. Ділюсь досвідом, можливо комусь допоможу. В ФСС подається заявка з додатком 1.3, в даному випадку тільки вручну. До заявки додаємо копію лікарняного, розрахунок лікарняного, Акти Форми Н-5 і Н-1. Після перевірки дійсності нещасного випадку фінансування в звичайному режимі.

12/11/18 12:28  payrollexОтправить письмо > ARM    8/11/18 12:35Дерево
это понятно. У меня вопрос с каким пакетом документов и каким образом подавать его на возмещение за счет соц. страха. То что он оплачиваеться 100% внезависимости от стажа уже разобралась. но по какой зарплате, нашей или средней с того места работы его расчитывать, а также каков механизм возрата средств я не знаю, не стыкалась ранее.

8/11/18 12:35  ARM > payrollex    7/11/18 11:51Дерево
Что делать с больничным?
Отразите его в бух учете.

7/11/18 11:51  payrollexОтправить письмо   Дерево
Доброго дня! Можливо хтось на практиці мав подібний випадок. Нинішній співробітник надав лікарняний листок з 4 видом непрацездатності "нещасний випадок на виробництві та її наслідки". Травма була отримана на минулій роботі в 2016 році, про що свідчить однаковий діагноз в лікарняному та в Акті про розслідування нещасного випадку форми Н-5, також довідка про інвалідність з поміткою "трудове каліцтво". Що мені з цим робити далі та в якому вигляді подавати заявку в соц. страх - не знаю.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100