RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи може керівник адвокатського бюро працювати на громадських засадах?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/11/18 07:35  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Kiev_IVAN    17/11/18 02:47Дерево
І про що, цікаво, говорить "ГПУ, НААУ та практика друзів..."? Рекомендую Вам пошукати на форумі теми, де все це вже 151 раз обговорювалось, я не маю бажання повторюватись.

17/11/18 07:32  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Kiev_IVAN    17/11/18 02:59Дерево
А яке це відношення має до теми обговорення?

17/11/18 02:59  Kiev_IVAN > Евгений Осычнюк    15/11/18 13:12Дерево
Стосовно Банку і ДФС - оскільки мінімальний ЄСВ платити потрібно в будь-якому варіанті, то найкраща форма для індивідуала- ФОП 3 групи. І буже тобі счастіє :)

17/11/18 02:47  Kiev_IVAN > Евгений Осычнюк    15/11/18 13:12Дерево
Засновник - не посада. Засновник - це Власник, який сам визначає чи утворювати будь-які посади чи самому керувати - це логічно. Про те ж саме говорить ГПУ, НААУ та практика друзів...
Засновник , якщо дуже бажає сплачувати зайві гроші до бюджету, може себе призначити посадовою особою та сплачувати собі заробітню платню. А в випадку АО - так всіх засновників посадовцями призначити і кожен місяць сплачувати, та сплачувати, та сплачувати.... Ну це тільки якщо ДУЖЕ багатий :)

15/11/18 13:12  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Kiev_IVAN    15/11/18 09:22Дерево
"Функціонал" озаначає зазначення посади, бо засновник - не посада, а ст.65 ГКУ ви тлумачите дещо довільно. Її зміст в тому, що власник (фізична особа) може сам бути посадовою особою. До того ж, із найменвуванням "засновник" ні ДФС звіт не прийме, ні банк рахунок не відкриє.

15/11/18 09:22  Kiev_IVAN > Евгений Осычнюк    13/11/18 15:12Дерево
Управління він здійснює в якості Засновника АБ, про що прямо вказано у Статуті, ст. 65 ГКУ.

Не зрозуміло, що мається під поняттям "функціонал"?

Є досить детальні рекомендації НААУ щодо оподаткування адвокатської діяльності та всього іншого: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

13/11/18 15:12  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Kiev_IVAN    13/11/18 07:54Дерево
А управління АБ він у якості кого здійснює? Як "функціонал" буде називатись? І укладається трудовий договір не "сам з собою", бо роботодавцем буде не засновник, а сама юридична особа.

13/11/18 07:54  Kiev_IVAN > Евгений Осычнюк    12/11/18 17:50Дерево
Якщо засновник АБ та керівник АБ одна і та сама особа, то не потрібно укладати трудовий договір самому з собою. Просто треба прописати в Статуті, що засновник АБ безпосередньо здійснює управління АБ. В такому разі оподатковуються лише дивіденди, якщо такі будуть виплачуватися.

12/11/18 17:50  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Vlad O.    12/11/18 16:35Дерево
Тільки не кажіть вашому керівнику практики, що лист міністерства - це законодавство, бо відразу "незалік" отримаєте. Краще пошукайте на інших темах цього форуму, це вже 151 раз обговорювалось. Усталена думка - це неможливо, бо керівник є посадовою особою, а зайняття посади є трудовими відносинами. Це якщо дуже стисло.

12/11/18 16:35  Vlad O. > Горн1    8/11/18 19:39Дерево
Відповідно до ст. 65 ГКУ управління підприємством здійснюється відповідно до його установчих документів на основі поєднання прав власника щодо господарського використання свого майна і участі в управлінні трудового колективу. Власник здійснює свої права щодо управління підприємством безпосередньо або через уповноважені ним органи відповідно до статуту підприємства чи інших установчих документів.

В листі Міністерства соціальної політики України від 07.02.2012 р. N 113/13/84-12 визначено, що форма участі власника в управлінні підприємством у випадку, якщо власник здійснює управління підприємством без укладення трудового договору (у тому числі на період часу, коли підприємство не здійснює господарську діяльність), і спосіб винагороди власнику за таку діяльність можуть бути визначені в установчих документах.

З вищевикладеного, на мою думку, слідує те, що законодавчо допустимо
перебування засновника/власника адвокатського бюро на громадських засадах за умови закріплення такого положення стосовно форми винагороди засновника/керівника в установчих документах.

8/11/18 19:39  Горн1 > Vlad O.    8/11/18 14:50Дерево
Ищите. Тема интересная и обсуждалась множество раз и не только на этих форумах. Найдёте ответ - пишите. Сверимся. Я заранее не хочу писать свои мысли и как я работаю.

8/11/18 17:34  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Vlad O.    8/11/18 16:02Дерево
и что нашли?

8/11/18 17:26  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Vlad O.    8/11/18 16:02Дерево
Шукаєте добре, це факт.

8/11/18 16:02  Vlad O. > Евгений Осычнюк    8/11/18 15:38Дерево
Та я ще студент, практикуюсь на підприємстві, дав таке завдання керівник для перевірки моїх знань, щоб побачити як я шукаю і аналізую інформацію.

8/11/18 15:38  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Vlad O.    8/11/18 14:50Дерево
Пікантна ситуація. Вас не бентежить, що таке питання на форумі ставить саме адвокат, та ще й потенційний керівник? Куди тоді Вашим клієнтам бігти, у випадку якоїсь халепи?

8/11/18 14:50  Vlad O.   Дерево
Доброго дня! Цікавить питання чи може керівник адвокатського бюро працювати на громадських засадах (безоплатно), чи не заборонено це законодавством і як це правильно документально оформити?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100