RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Адвокатура

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи може адвокат укласти договір про надання правової допомоги з неповнолітнім?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
8/11/18 16:25  Yuljust > Andrey415    8/11/18 15:09Дерево
Доброго дня! Вважаю, якщо сума даного договору буде виходити за межі дрібного побутового правочину , то неможна (ст. 31 ЦКУ). Всі інші правочини - тільки за згодою батьків ( ч.2 ст.32 ЦКУ).

8/11/18 15:09  Andrey415   Дерево
Доброго дня. Під час роботи виникло питання щодо укладення із неповнолітнім (16 років) договору про надання правової допомоги без згоди батьків. Прямої вказівки на те, що з неповнолітніми можна укладати договір про надання правової допомоги немає. Як немає і зворотної вказівки. На жаль, пошук інформації з цього питання успіхом не увінчався. Тому, звертаюсь за допомогою, може хтось стикався з таким питанням.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100