RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Апеляційна скарга не зареєстрована у день надходження до апеляційного суду

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

17/11/18 03:41  Kiev_IVAN > Mytsavka96    17/11/18 00:45Дерево
в мене апеляція з 16.10 до 06.11 перенесена була.
Коли прийшов на засідання так і повернули і сказали чекати. 16 отримав на пошті Постанову - Шостий адміністративний апеляційний суд (Київ)

17/11/18 00:45  Mytsavka96Отправить письмо > Евгений Осычнюк    12/11/18 07:42Дерево
Щиро вдячний за допомогу!

12/11/18 07:42  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Mytsavka96    11/11/18 16:46Дерево
Не могли вони проводитись, бо новий суд ще не мав відповідного статусу. Хіба що справи мотузками зв"язали, щоб переносити. За досвідом нашої апеляції, з дня проведення зборів суддів нового суду, і до дня відкриття провадження у "старих" цивільних справах пройшло десь два тижні. Кримінальні передали раніше.

11/11/18 16:46  Mytsavka96Отправить письмо > svital    10/11/18 18:30Дерево
Можливо воно і так, а можливо і ні, оскільки подавав іншу апеляційну скаргу до іншого новоствореного апеляційного суду і там зареєтрували у день її надходження. Особисто я вважаю, що скаргу зареєстрували невиправдано, оскільки новостворений суд почав функціонувати 03.10 і я думаю, що до початку функціонування новоутвореного суду проводилися усі дії, пов'язані з передачею справ до відповідних судів.

11/11/18 08:08  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > svital    10/11/18 18:30Дерево
Схоже на правильну версію.

10/11/18 18:30  svitalОтправить письмо > Mytsavka96    9/11/18 00:19Дерево
Днями зіткнувся з аналогічною ситуацією (апеляція згідно перехідних положень подана через суд І інстанції, але на сайті судової влади жодних відомостей про неї). Можливо, така ситуація пов'язана з процесом налагодження функціонування нових апеляційних судів (спочатку відбувається перерозподіл старих справ, а нові ще не приймають)

9/11/18 12:24  Mytsavka96Отправить письмо > Евгений Осычнюк    9/11/18 07:23Дерево
Щиро вдячний за допомогу!

9/11/18 07:23  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Mytsavka96    9/11/18 00:19Дерево
З практичної точки зору - краще напишіть скаргу голові суду, з вимогою притягнути винних до дисциплінарної відповідальності. Це точно буде набагато скоріше. А заяву про злочин завжди не пізно написати.

9/11/18 00:19  Mytsavka96Отправить письмо   Дерево
Доброго вечора Шановні користувачі!
Виникла проблема. До апеляційного суду було направлено апеляційну скаргу на судове рішення першої інстанції, що підлягає оскарженню, та яка, згідно з відомостями Укрпошти, була вручена, але її не зареєстрували у день надходження. Тим більше, її не зареєстрували й в інші дні. Через 6 днів (після надходження до апеляційного суду апеляційної скарги) я зателефонував до канцелярії суду, де мені повідомили, що скарга «знаходиться на резолюції керівника апарату суду» (хоча я не знаю, що саме це означає, але думаю, що це не суттєво). Я сказав, що відповідно до вимог КАС Украни, апеляційна скарга реєструється у день її надходження та не пізніше наступного дня передається судді-доповідачу. У відповідь на моє питання про те, коли я можу отримати відповідь щодо руху моєї скарги, мені сказали, щоб я зателефонував через 4 дні.
Зі змісту ч. 1 ст. 376-1 КК України вбачається, що несвоєчасне внесення відомостей до автоматизованої системи документообігу суду є кримінальним правопорушенням. Як слід діяти в такій ситуації та чи доцільно буде повідомляти органи досудового розслідування про вчинення злочину співробітником канцелярії суду? При цьому, жодних процесуальних рішень щодо руху моєї скарги, не приймалося.
Щиро дякую за допомогу!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100