RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Повноваження за законом та постановами


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
9/11/18 17:16  KsenijaОтправить письмо > Lac3    9/11/18 14:21Дерево
Конституцией установлено, что гос органы действуют в пределах своих полномочий, установленных законом.
а чиновнику, не ориентированному на добросовестное выполнение своей работы, хоть что и хоть где напиши - он будет делать свое черное дело.

9/11/18 16:35  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Lac3    9/11/18 14:21Дерево
1. в Политфоруме могут писать только те юзеры, которые зарегистрировались до 01.12.2013. Почему, догадаетесь сами.
2. тема перенесена в Бизнес-Форум, но помните правила форумов:
"В правовых ветках форумов не допускаются политические дискуссии и рассуждения в духе "кто виноват" (с) [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

9/11/18 14:21  Lac3Отправить письмо   Дерево
Шановні фомумчани, є загальне запитання щодо логіки визначення повноважень органів влади. Не знаючи це в цей форум, сподіваюсь перенесуть, якщо не сюди (в політичний не вдалось запостити).

Запитання таке: якщо законом визначено головний уповноважений орган в певній сфері, але додано, що УСІ інші органи влади в межах своєї компетенції також уповноважені забезпечувати дотримання принципів вказаних в законі, то чи правомірна/логічна заява, що поки в положення про орган влади не буде прямо записано про дотримання таких принципів, то повноважнь "насправді" немає?

Наприклад (умовний приклад): головним по соціальним питанням є Мінсоц, але чи означає це шо при формуванні фінансової політики Мінфін може ігнорувати соціальні питання (не включати спеціальні положення щодо цього в свої акти, відмовлятись згадувати відповідні питання у своїх рекомендаціях у фінансовій сфері тощо), посилаючись, що Мінфін соціалними питаннями не займається поки така фраза не з'явиться прамим текстом у положенні про Мінфін?

Спостерігається продовження тенденції серед чиновництва ігнорувати норми законів (або своєрідно їх тлумачити), надаючи перевагу нормам нижчої юридичної сили, але які стосуються саме їх.

Потрібна Ваша думка чи праві ті, хто стрверджують, що поки повноваження немає в положенні про орган (навіть якщо закон його изначає), його і немає юридично. Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100