RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Податок на майно за 2016-17 роки


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
30/11/18 12:19  RylerОтправить письмо > Marlboro!    28/11/18 15:54Дерево
Да?
Надзвичайно цікаво.
Як я вже казав податок - це обов’язковий, безумовний платіж до відповідного бюджету, що справляється з платників податку ВІДПОВІДНО до кодексу (стаття 6.1).
Чи означає Ваша відповідь, що ДФС може нараховувати податки (грошові зобов’язання) не те що не ВІДПОВІДНО, а В СУПЕРЕЧ нормам кодексу?

28/11/18 15:54  Marlboro! > Ryler    28/11/18 11:20Дерево
Так

28/11/18 11:20  RylerОтправить письмо > Marlboro!    26/11/18 09:26Дерево
В ППР від 17 жовтня 2018 (звичайне – Додаток 1 до порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків, пункт 2 розділу ІІ форма «Ф») вказано на статті 54.3.3, 266.7.2 (до 01 липня), 266.10.1. (сплачується протягом 60 днів з дня вручення).
Можу надіслати Вам чи будь-кому копію на е-мail (Щоб українці знали, що такі герої як насиров, продан та власов в них не закінчаться ніколи).

Щодо абзацу 2 «інакше кажучи я повинен сплачувати податок на майно за 2016-17роки, який був нарахований після 01 липня 2018, в супереч ст266.7.2 ?

26/11/18 09:26  Marlboro! > Ryler    25/11/18 16:28Дерево
Помилкове зазначення в ППР не тих пунктів само по собі не свідчить про незаконність нарахованого податку - якщо законні підстави для нарахування були.

Що стосується ст.266 і 102 я повторюю, що по-перше 266.10.2-266.10.3 стосуються податку тільки за 2018 рік. Ці норми не застосовуються до податку нарахованого за 2016-2017 роки - навіть якщо це буде зроблено в 2018 році.
По-друге, пп.266.10.2-266.10.3 навіть якщо їх застосовувати до податку за 2016-2017 роки звільняють від відповідальності за несвоєчасну сплату податку, а не від його сплати взагалі. Інакше кажучи, платник зобовязаний сплатити податок, але на нього не можуть бути нараховані штраф та пеня.

25/11/18 16:35  RylerОтправить письмо > Marlboro!    12/11/18 09:11Дерево
І ще, раз податкова своєчасно податок не нараховувала та повідомлень рішеннь не надсилала, а нарахувала після сроку, це що не порушення ст4.1.5. фіскальна достатність — встановлення податків та зборів з урахуванням необхідності досягнення збалансованості витрат бюджету з його надходженнями?
Раз податок не нараховувався значить грошей хватало і досягати збалансованості витрат бюджету за рахунок таких надходженнь не було необхідності.
Так можна що завгодно сплачувати, наприклад 18% ПДПО за продану раз на три роки нерухомість. Є така ставка та отриман дохід – сплачуйте.

25/11/18 16:28  RylerОтправить письмо > Marlboro!    12/11/18 09:11Дерево
Я не жартую та нічого не вигадую, в мене В НАЯВНОСТІ податкові повідомлення рішення з податку на майно від жовтня 2018р. за 2016-2017 роки. Я можу надіслати Вам фото чи сканкопію.
Дякую Вам за коментар, припустимо що те, що вами сказано (написано) має логіку. В супроводжувальному листі до ППР вказано на ст266.10.3. та на 102.1.
Відповідно до ст. 6.1. Податком є обов’язковий, безумовний платіж до відповідного бюджету, що справляється з платників податку ВІДПОВІДНО до цього Кодексу.
Якщо не відповідно чи спорушенням норм закону це вже не податок, а вимагання.
То ж в мене з вашого коментаря такі запитання:
1) Як сказати податковій, що «Пункти 266.10.2-266.10.3 з’явились в кодексі з 2018 року і застосовуються до податку нарахованого за 2018 і наступні роки», бо дфс так не вважає раз вказала на це в супроводжувальному листі.
2) Чи е у Вас пояснення, з яких передбачених кодексом норм податкова може нарахувати такий податок в межах 3-річного строку?
3) Та як зупиняється державне вимагання?

12/11/18 09:11  Marlboro! > Ryler    11/11/18 15:05Дерево
Ненадіслання податковою вчасно ППР по податку за 2016-2017 роки не унеможливлює нарахування цього податку в будь-який інший день (в межах 3-річного строку).

Стаття 58 КУ, так само які перелічені норми, не вказують на очевидну протипраність дій ДФС.
Пункти 266.10.2-266.10.3 зявились в кодексі з 2018 року і застосовуються до податку нарахованого за 2018 і наступні роки.

11/11/18 15:05  RylerОтправить письмо   Дерево
Доброго Вам дня шановні учасники форуму.
Підкажіть, що робити:
ДФС нарахувала податок на майно за 2016 та 2017роки на підставі статті 266.10.3. «Податкове зобов’язання з цього податку може бути нараховано за податкові (звітні) періоди (роки) в межах строків, визначених пунктом 102.1 статті 102 цього Кодексу».
{Пункт 266.10 статті 266 доповнено підпунктом 266.10.3 згідно із Законом № 2245-VIII від 07.12.2017}
Податок сплачувався щорічно (про всякий випадок), отримали акт звірки – вказана переплата всієї суми, тобто податок не нараховувався взагалі, звісно ППР також жодного разу не отримували. В вересні 2018р. подали заяву про перерахування наявної переплати в рахунок єсв та єдиного податку і отримали ППР з податку на майно від жовтня .2018 за 2016-2017роки. Звісно все це в супереч ст22 та ст58 Конституції (Закони не мають зворотної дії в часі) та ст.6.1, 21.1.4, 54.3.3, 54.5, 266.3.2, 266.7.1, 266.7.2., але що робити, для ДФС доводи про те, що обов’язок сплати виникає лише в разі ВІДПОВІДНОСТІ дій ДФС нормам кодексу – нарахування податку (ст6.1, ст54.5, ст54.3.3 та 266.3.2 p 266.7.1) та надсилання платнику податкового-повідомлення рішення (ст266.7.2) – пустий звук.
Може хтось знає судову практику з податку на майно минулою датою та ст58 Конституції?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100