RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи можна втратити землю (пай) через недоліки заповіту?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/11/18 09:05  Marlboro! > Sergio12    11/11/18 21:09Дерево
Шанси втратити можливість успадкувати по заповіту будуть навпаки вищі, якщо вказати конкретні характеристики майна. Наприклад, якщо допустити помилку в якихось ознаках майна (адреса, площа, коди), або якщо вони зміняться/уточняться з моменту видачі заповіту.

12/11/18 07:47  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Sergio12    11/11/18 21:09Дерево
Якщо в заповіті вказано "все наявне майно", то спадкоємцями є особи, що вказані в заповіті. Питання розподілу між ними - окрема тема, це може вирішуватись (в тому числі) судом. Втратити право власності через недоліки заповіту можна, але тоді будуть спадкоємці за законом, ймовірність "рейдерства" це підвищує лише тоді, коли спадкоємців за законом взагаді не існує.

11/11/18 21:09  Sergio12Отправить письмо   Дерево
Прохання уточнити наступне питання. За діючим заповітом все наявне майно, без уточнення рухоме чи нерухоме, розподілено в частках 50% на 50% між двома спадкоємцями. Фактично майно наявне рухоме і нерухоме, в тому числі дві земельні ділянки (паї), що передані в оренду. Чи є ризики втратити право власності/користування на землю (пай) через недоліки заповіту, де не вказано які конкретно земельні ділянки (кадастровий номер, площа) передаються по спадковості, чи не дає це можливості рейдерського захоплення землі орендарем у майбутньому? Договір оренди буде діяти ще три роки. Вдячний за відповіді та коментарі.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100