RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи потрібні якісь додаткові документи для постачання послуг без ПДВ (освіта)?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/11/18 08:41  альт   Дерево
Відповідно до п. 197.1.2 ПКУ постачання послуг зі здобуття освіти здійснюється без ПДВ. Чи необхідно щось для цього додатково оформлювати, включатися у якісь реєстри? Я так розумію, просто в податкових накладних, призначеннях платежу вказується "без ПДВ" і все. Інші послуги можна постачати з ПДВ. Так? Дякую

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100