RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Податки з "прощеного" боргу по кредиту


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/11/18 14:19  socrat444Отправить письмо > Tumana    15/11/18 15:18Дерево
Банк уведомил надлежащим образом?

16/11/18 09:01  ALEX XO > Tumana    15/11/18 15:18Дерево
Т.е. пожизненно

16/11/18 09:00  ALEX XO > Tumana    15/11/18 15:18Дерево
Ні не все.
З ПКУ
...
102.2. Грошове зобов'язання може бути нараховане або провадження у справі про стягнення такого податку може бути розпочате без дотримання строку давності, визначеного в абзаці першому пункту 102.1 цієї статті, якщо:

102.2.1. податкову декларацію за період, протягом якого виникло податкове зобов'язання, не було подано;

15/11/18 15:18  Tumana   Дерево
Підкажіть пліз - в 17 році банк "простив" кредит. Виник у фізособи дохід, потрібно було подати деку і заплатити податки. Він це не зробив. Зараз вернулися в податкову - хоче все ж такі сплатити борг под податкам - а у них йього нема. Кажуть ідіть в банк беріть довідку, подавайте деку і платіть. Питання - а банк не подає ніяких відомостей по таким прощеним кредитам в податкову? І якщо він не подасть деку і не заплатить пройде 3 роки і все? ))

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100