RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

1\2 спадщини

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

29/11/18 16:42  Покращення > san4os-d    29/11/18 16:09Дерево
Вы задали общий вопрос, я дал общий ответ. А по конкретике нужно смотреть документы. И на форуме это не решается. Это будут вечные уточнения.

29/11/18 16:09  san4os-dОтправить письмо > Покращення    29/11/18 14:42Дерево
Добре, давайте цей момент опустимо...І Ви, можливо, станете на мою сторону і напишете, що я можу робити, щоб вийти з цеї неприємної сімейної ситуації...на скільки я знаю, станом на 1997 рік діяв ЦКУ СРСР - можливо там був якийсь момент стосовно строків оформлення спадщини чи поняття давності... якщо я зараз хочу викупити у нього частку після оформлення - я ж можу зробити це в першу чергу?..як буде вираховуватися в судовому порядку вартість даного майна...чи буде братись до уваги що будинок в 1997 році був зі зносом 46%? як буде оцінюватися земельна ділянка біля будинку? Якщо можете щось порадити - напишіть будь ласка. Дякую.

29/11/18 14:42  Покращення > san4os-d    29/11/18 14:02Дерево
А як можна ремонтувати весь будинок, знаючи, що твоя тільки 1/2 частина? Я і пишу - слід було виділяти свою частину у натурі.

29/11/18 14:02  san4os-dОтправить письмо > Покращення    29/11/18 13:32Дерево
як можна користуватися 1/2 будинку не знаючи де чія половина? Це парадокс...Ми ж не говоримо про перерозподіл часток...Людини не було 21 рік, на жаль закон України не передбачає, що робити власнику 1/2 частки в такій ситуації...

29/11/18 13:32  Покращення > san4os-d    29/11/18 13:07Дерево
А він вас просив зберігати ВСЕ майно? Зберігайте те, що належить вам, 1/2 частину. А для цього потрібно було її виділити у натурі. А коль жили у ВСІЙ хаті 21 рік, то і ремонтували ВСЮ хату. По питанню: І які дії може робити власник 2 половини?(с). Відповідь: 1) Оформить спадщину у нотаріуса 2) подасть в суд на вас про виділ своєї 1/2 частки в натурі і розділ землі* 3) продасть кому захоче і за скільки захоче
* п.2 необов'язковий

29/11/18 13:07  san4os-dОтправить письмо > Покращення    26/11/18 14:08Дерево
Свою 1/2 спадщини ми прийняли ще в 2012 році, всі документи є на руха (все робилося нотаріально, в кадасровій карті також всі дані про власника є та персоналізовані). Що ви маєте на увазі розділити спадок? Власник другої частини 21 рік не виходив на зв'язок ні з ким з родичів...ми жили в будинку, при цьому згідно законодавства ми оберігали та доглядали 100% майна а не лише 1/2 частки. Крім того було капітально реконструйовано покрівлю із-за її поганого стану... була зроблена огорожа домоволодіння, навіть далеко не потрібно ходити - навіть ті самі витрати на опалення в зимовий період - це теж я рахує сприяє збереженню майна.

26/11/18 14:08  Покращення > san4os-d    21/11/18 15:50Дерево
Наследник, который решил сделать "покращення" должен:
1)Принять наследство
2) Оформить наследство
3) Разделить наследство с другими наследниками
4) Делать "покращення" своей выделенной части.

А вы как сделали? С п.4?

21/11/18 15:50  san4os-dОтправить письмо   Дерево
Доброго дня. склалася неприємна ситуація в родині. Коротко: В 1997 році помер дід, згідно заповіту залишив будинок 1/2 будинку дочці та 1/2 будинку синові. Син відкрив спадщину і поїхав і більше не приїжав протягом останніх 20 рокі. Відповідно в цьому будинку ми живемо, доглядаємо, зробили ремон, перебудували дах...кілька днів тому цей брат приїхав і нікому нічого некажучи почав бігати по нотаріусах...підкажіть що нам робити...ми не проти по мирному розійтися та сплатити вартість його половини, але як буде оцінюватися ця половина? Враховуючи всі покращення які ми зробили. І які дії може робити власник 2 половини?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100