RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оформлення квартири


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/11/18 18:55  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > XIII    26/11/18 16:40Дерево
Поняття "приватизувати" не стосується кооперативного житла, там інша процедура. Зверніться з Вашими документами до спеціаліста, на форумі "заочно" допомогти нереально.

26/11/18 16:40  XIII   Дерево
Доброго дня, шановні. Така ситуація, будинок кооперативний, в’їзжали до квартири за ордером обміну. Квартира була нова, це все було у Радянському Союзі. В ордері прописані дві особи, одна померла більш ніж 15 років тому. Після у квартири проживали та були прописані дво членів родини, одна з яких померла, інша проживає за кордоном. Зараз хочемо приватизувати квартиру та внести данні про власника у державний реєстр та отримати відповідні папери про право власності. Процедура багато разів змінювалась. Може хтось поступово пояснити, що нам робити та до якої інстанції подавати документи. Зазадлегеть вдячна.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100