RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Заява про виправлення описки в судовому рішенні


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
28/11/18 17:58  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > merle.corey4    28/11/18 16:37Дерево
Можна коли завгодно.

28/11/18 16:37  merle.corey4Отправить письмо > Евгений Осычнюк    28/11/18 13:55Дерево
Дякую за відповідь.
Якщо надумаємо подавати - стосовно строків - то можна подавати заяву про виправлення описки і після апеляції та касації, коли рішення набрало законної сили?

28/11/18 13:55  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > merle.corey4    28/11/18 11:43Дерево
Не має сенсу, якщо рішення не буде використане як преюдиційне + помилки впливатимуть на встановлені судом обставини.

28/11/18 11:43  merle.corey4Отправить письмо   Дерево
Колеги, вітаю всіх!)

1. "Їх честь" (або скоріше за все помічник) допустили описки в судовому рішенні - в одному місці написали, що клопотання подав позивач (а подав його відповідач), в 2 інших - помилилися з датою додатку до договору.
Таким чином, мають місце описки.

2. Апеляцію поки не подав відповідач, не знаю чи буде.
Підкажіть,чи є сенс подавати заяву про виправлення цих описок?
В резульотивній частині рішення все написано правильно, позовні вимоги задовольнили в повному обсязі.
Раніше з таким не стикався.

3. Якщо подавати, то який строк подачі? Я не знаходжу в ГПК новому строку для подачі також заяви.
Єдине, що знайшов - це ось це:
Абзацом 3 п. 17 17 постанови Пленуму Вищого господарського суду України від 23.03.2012 № 6 «Про судове рішення», передбачено, що: «…Виправлення рішення може бути здійснене як до, так і після набрання відповідним рішенням законної сили, - в тому числі й після перегляду його в апеляційному та в касаційному порядку, але лише в тій частині, в якій дане рішення залишено без змін…».
Підкажіть, будь - ласка, якийсь спеціальний строк є, чи можна подавати заяву про виправлення описки і після апеляції та касації, коли рішення набрало законної сили?

Наперед вдячний за допомогу.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100