RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Про непоставку товару


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
29/11/18 10:54  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > optima3    29/11/18 10:50Дерево
При создании темы принято обосновывать суть поставленной проблемы и, желательно, изложить видение самого автора темы затронутого им вопроса. (с) правила форумов [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

29/11/18 10:50  optima3   Дерево
Підкажіть будь-ласка. Ми є структурним підрозділом, юридичною сосбою є національний університет. Укоадаєо договір поставки від нашого імені на виготовлення поліграфічної продукції. Ця процедура робиться церез Прозорро. ФОП виграла тендер, між нами з нею був укладений договір, були надіслані макети, гроші ще не були нами перераховані. Договір був укладений ще 10 жовтня. Дійсний він до 31.12.2018 року. ФОП кудись зник, звязку з ним не має. Повар до сих пір не поставлений. Що в такому випадку робити, чи можемо ми відмовитися від договору, накласти неустойку чи які перш за все дії повинні бути з нашої сторони? У нашому договорі у озділі "Відповідальність сторін прописано": Дострокове розірвання Договору можливе лише за взаємною згодою Сторін. Одностороннє дострокове розірвання Договору не допускається, за винятком випадків, коли одна із Сторін не виконує або неналежним чином виконує свої зобов’язання за цим Договором.5.1. Порушенням Договору є його невиконання або неналежне виконання Сторонами зобов’язань.
5.2. У випадку затримки виконання зобов’язань винна Сторона сплачує пеню на користь іншої сторони в розмірі облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, за кожний день прострочення.
5.3. Усі спори, що виникають при виконанні умов даного Договору між Сторонами вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості досягнення згоди, спори вирішуються у судовому порядку.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100