RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Строк оскарження ППР


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
8/12/18 12:51  RylerОтправить письмо > Marlboro!    5/12/18 17:10Дерево
1) Вами сказано:
«Ні, не неоднозначне. КАСУ встановлює, що строки встановлені кодексом застосовуються якщо немає іншого закону який встановлював би строк для відповідних позовних вимог.»
-Це про КАСУ стт122 ч.1. «Позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або ІНШИМИ ЗАКОНАМИ».?
Тобто, звернення до суду за строками передбаченими в податковому кодексі?

2) Вами сказано:
«Є ряд спорів в яких строки встановлені спеціальними законами».
- Спір про невручене поштою ППР.

5/12/18 17:10  Marlboro! > Ryler    5/12/18 15:03Дерево
Ні, не неоднозначне. КАСУ встановлює, що строки встановлені кодексом застосовуються якщо немає іншого закону який встановлював би строк для відповідних позовних вимог.
Є ряд спорів в яких строки встановлені спеціальними законами.

В даному випадку норми КАСУ і ПКУ не являються однопредметними, не встановлюють взаємовиключні права та обовязки.

5/12/18 15:03  RylerОтправить письмо > Marlboro!    4/12/18 19:27Дерево
ДА?
а че не застосовується то?
ось стаття 4.1.4. презумпція правомірності рішень платника податку в разі, якщо норма закону чи іншого нормативно-правового акта, виданого на підставі закону, або якщо норми різних законів чи різних нормативно-правових актів припускають неоднозначне (множинне) трактування прав та обов’язків платників податків або контролюючих органів, внаслідок чого є можливість прийняти рішення на користь як платника податків, так і контролюючого органу;

так норми різних законів чи різних нормативно-правових актів (КОДЕСКУ та КАСУ) припускають неоднозначне (множинне) трактування прав платників податків.
По КОДЕКСУ можно звернутися за 1095 днів від дати вручення (надсилання), а по КАСУ від дати отриманя/вручення в ДФС - коли особа дізналася.
Це що, не неоднозначне (множинне) трактування?

4/12/18 19:27  Marlboro! > Max.hamann123    4/12/18 19:19Дерево
Варіант №2.
Бо положення КАСУ в цьому разі не застосовуються

4/12/18 19:19  Max.hamann123Отправить письмо   Дерево
Колеги, питання щодо строку оскарження податкового повідомлення-рішення:

Платнику податків поштою на податкову адресу фіскальним органом було направлено податкове повідомлення-рішення, яке платником податків не було отримано і як наслідок, таке повідомлення-рішення повернулося фіскальному органу.

Через три роки після зазначених вище обставин платник податків дізнається про вищезазначене податкове повідомлення-рішення, отримує його копію і має намір оскаржити дане повідомлення-рішення до суду.

Абзац 3 пункту 58.3 Податкового кодексу України говорить нам, що: "У разі коли пошта не може вручити платнику податків податкове повідомлення-рішення... через відсутність за місцезнаходженням посадових осіб, їх відмову прийняти податкове повідомлення-рішення... незнаходження фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків або з інших причин, податкове повідомлення-рішення... вважаються врученими платнику податків у день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення.".

Згідно з приписами пункту 56.18 статті 56 Податкового кодексу України, з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу, платник податків має право оскаржити в суді податкове повідомлення-рішення або інше рішення контролюючого органу у будь-який момент після отримання такого рішення.

Відповідно до вимог частини 3 статті 122 КАСУ: «Для захисту прав, свобод та інтересів особи цим Кодексом та іншими законами можуть встановлюватися інші строки для звернення до адміністративного суду, які, якщо не встановлено інше, обчислюються з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.».

Відповідно до статті 102 Податкового кодексу України, строк звернення платника податків до адміністративного суду з позовом про оскарження податкового повідомлення-рішення становить 1095 днів і обчислюється з дня отримання платником такого податкового повідомлення-рішення.

З якого моменту почали закінчуватися 1095 днів:

1. з моменту направлення фіскальним органом податкового повідомлення-рішення платнику податків;
2. з моменту повернення відповідним поштим відділенням податкового повідомлення-рішення адресанту;
3. з моменту коли платник податків дізнався про наявність податкового-повідомлення рішення и отримав його копію?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100