RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як з дітьми вселитися в житло

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

6/12/18 14:38  смт > Евгений Осычнюк    5/12/18 16:12Дерево
Там, де Ви не цитуєте. Власник може отримати припис про залишення власного житла.
При цьому, неправомірні дії власника не позбавили членів його сім'ї права користування житлом.
Але більш розумним рішенням звісно є вселення за рішенням суду

5/12/18 16:12  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > смт    5/12/18 13:01Дерево
Я би утримався давати поради, які лише породжують невиправдані ілюзії. Де тут хоч натяк на можливість позасудового вселення?
ЗУ Про запобігання та протидію домашньому насильству № 2229-VIII від 07.12.2017
Стаття 25. Терміновий заборонний припис стосовно кривдника
2. Терміновий заборонний припис може містити такі заходи:
1) зобов’язання залишити місце проживання (перебування) постраждалої особи;
2) заборона на вхід та перебування в місці проживання (перебування) постраждалої особи;
3) заборона в будь-який спосіб контактувати з постраждалою особою.
Стаття 26. Обмежувальний припис стосовно кривдника
2. Обмежувальним приписом визначаються один чи декілька таких заходів тимчасового обмеження прав кривдника або покладення на нього обов’язків:
1) заборона перебувати в місці спільного проживання (перебування) з постраждалою особою;
2) усунення перешкод у користуванні майном, що є об’єктом права спільної сумісної власності або особистою приватною власністю постраждалої особи;
3) обмеження спілкування з постраждалою дитиною;
4) заборона наближатися на визначену відстань до місця проживання (перебування), навчання, роботи, інших місць частого відвідування постраждалою особою;
5) заборона особисто і через третіх осіб розшукувати постраждалу особу, якщо вона за власним бажанням перебуває у місці, невідомому кривднику, переслідувати її та в будь-який спосіб спілкуватися з нею;
6) заборона вести листування, телефонні переговори з постраждалою особою або контактувати з нею через інші засоби зв’язку особисто і через третіх осіб. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

5/12/18 15:47  Мати дітей > Dezdechado    5/12/18 15:25Дерево
Я ж писала, в іншому місці, але там жити не можна. Оскільки я вже все подала, то всім дякую.

5/12/18 15:25  DezdechadoОтправить письмо > Мати дітей    5/12/18 12:42Дерево
Мати дітей, а де ви самі зареєстровані (прописані)?

5/12/18 13:11  смт > Мати дітей    5/12/18 12:42Дерево
Орієнтуйтеся по ситуації, в залежності від того що в пріорітеті війна чи безпека дітей.

5/12/18 13:01  смт > Евгений Осычнюк    5/12/18 11:39Дерево
В категоріях закону про запобігання насильству це акт насильства, щодо якого може бути виданий припис

5/12/18 12:42  Мати дітей > смт    5/12/18 09:49Дерево
Дякую. Звернулися на пряму в поліцію про притягнення до адмінвідповідальності за насильство у сімї та вжиття інших заходів по Закону. Житло не наше і не прописані там, а тому діти просто вселяться туди самостійно. Адже виселяти він теж повинен був у судовому порядку. Чому я повинна вселятися у судовому порядку?

5/12/18 12:07  alexkievuaОтправить письмо > Мати дітей    4/12/18 22:13Дерево
Дети прописаны или нет в доме с которого выгнали?

5/12/18 11:39  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > смт    5/12/18 09:49Дерево
А до чого тут припис? Те, що сталося - цивільно-правові відносини, пов"язані із правом користування житлом. Поліція не має повноважень когось вселити, максимум - проведуть "профилактичну бесіду" із володільцем житла. Це у випадку, якщо він на це погодиться, до речі.

5/12/18 09:49  смт > Мати дітей    4/12/18 22:13Дерево
Можна. Зверниться до місцевого центру з надання безоплатної вторинноїї правової допомоги [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Щоб вам допомогли звернутися до поліції за терміновим заборонним приписом

5/12/18 05:29  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Мати дітей    4/12/18 22:13Дерево
а в чому насильство? чому Ви 15 років жили та народжували дітей від людини, якій власні діти по барабану? чи відчуваєте Ви свою відповідальність перед дітьми, чи тільки той поц - скотиняка?

4/12/18 22:13  Мати дітей   Дерево
Я з 3-ма дітьми ( 8,10,13 років) проживали близько 10 років у співмешканця, який записаний батьком всіх дітей. Нещодавно він нас вигнав із свого будинку. Мені немає де жити, я сирота. Чи можна якось по закону про запобігання насильству оперативно вселити в житло до батька хоча б дітей?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100