RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як тепер купляти майно з СЕТАМ?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
5/12/18 14:40  Konstantin_DОтправить письмо   Дерево
Теперь прадбавати майно з СЕТАМ зовсім не варто?
Особа придбала на СЕТАМ земельну ділянку. Державний виконавець склав відповідний акт, виніс постанову про зняття арешту із земельної ділянки.
Покупець звернувся до приватного нотаріуса за оформленням права власності.
Отримав відмову на підставі п.12 ч.1 ст.24 ЗУ "Про державну реєстрацію речових прав...", Оскільки боржник знаходиться в Єдиному реєстрі боржників.

Цитую вказаний пункт.
Стаття 24. Відмова в державній реєстрації прав

1. У державній реєстрації прав та їх обтяжень може бути відмовлено у разі, якщо:
12) заявник звернувся із заявою про державну реєстрацію права власності щодо майна, що відповідно до поданих для такої реєстрації документів відчужено особою, яка на момент проведення такої реєстрації внесена до Єдиного реєстру боржників, зокрема за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів за наявності заборгованості з відповідних платежів понад три місяці.
{Частину першу статті 24 доповнено пунктом 12 згідно із Законом № 1404-VIII від 02.06.2016; в редакції Закону № 2475-VIII від 03.07.2018}

Я розумію, що тут можуть бути варіанти тлумачення - стосується всіх боржників з ЄРБ або лише тих боржників з ЄРБ, в яких борги по аліментам понад три місяці.
Нотаріуси стверджують, що після прийняття закону на семінарах їм поснили, що це стосується всіх боржників, які містяться в ЄРБ.

Але у випадку торгів на СЕТАМ майно продає не боржник.
Так увесь сенс продажу майна втрачає сенс. Адже досить часто коштів від реалізації майна не достатньо для погашення заборгованності, і особа може бути довго в реєстрі.
Або (як виявилось із цим випадком) - між складанням акту за результатами торгів та реєстрацію права власності покупцем відносно колишнього власника майна знову можуть відкрити ВП, і він знову потрапить у реєстр боржників.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100