RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Розлучення, аліменти гр-н РФ


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
6/12/18 15:34  alexkievuaОтправить письмо > alexkievua    6/12/18 15:34Дерево
Конвенція про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах (укр/рос)
Документ 997_009, чинний, поточна редакція — Редакція від 21.01.2006, підстава - v53_7323-06

6/12/18 15:34  alexkievuaОтправить письмо > sofia111    6/12/18 10:32Дерево
Так, можливо. Розівати шлюб можите як в Україні так і в Росії. Посилання додаю.
Стосовно аліментів. Раніше стягували без будь яких питань за двустороннім договором про співпрацю. Але про це вже потрібно думати коли отримаїте рішення суду та виконавчий лист.

Конвенція про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах (укр/рос)
Стаття 28. Розірвання шлюбу
1. По справах про розірвання шлюбу застосовується законодавство Договірної Сторони, громадянами якої є подружжя на момент подачі заяви.
2. Якщо один з подружжя є громадянином однієї Договірної Сторони, а другий - іншої Договірної Сторони, застосовується законодавство Договірної Сторони, установа якої розглядає справу про розірвання шлюбу.

Стаття 29. Компетентність установ Договірних Сторін
1. По справах про розірвання шлюбу у випадку, передбаченому пунктом 1 статті 28, компетентні установи Договірної Сторони, громадянами якої є подружжя на момент подачі заяви. Якщо на момент подачі заяви подружжя проживає на території іншої Договірної Сторони, то компетентні також установи цієї Договірної Сторони.
2. По справах про розірвання шлюбу у випадку, передбаченому пунктом 2 статті 28, компетентні установи Договірної Сторони, на території якої проживає подружжя. Якщо один з подружжя проживає на території однієї Договірної Сторони, а другий - на території іншої Договірної Сторони, по справах про розірвання шлюбу компетентні установи обох Договірних Сторін, на територіях яких проживає подружжя.

6/12/18 12:52  Sven > sofia111    6/12/18 10:32Дерево
Если речь зашла об алиментах, значит, есть дети. Один, как минимум.
Отсюда вывод - без суда не обойтись. Отсюда другой вывод - обращение в юрконтору (российскую, разумеется), для передачи ей полномочий предоставлять свои интересы в суде, чтобы по судам не таскаться.
Можно и не обращаться, все делать самому, но это накладно, учитывая международную обстановку.

6/12/18 10:32  sofia111   Дерево
Підскажіть будь ласка. Чи можливість розлучитися з гр-ом РФ, якщо шлюб укладений також в РФ?Чи є можливість стягнути аліменти з г-на Росії, що проживає в РФ у відсотковій частці від середньої заробітної плати по регіону.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100