RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Як убрати з ділянки чужий кадастровий номер

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

23/01/19 16:48  MobileОтправить письмо > anger2005    6/12/18 16:47Дерево
Для початку зверніться до ДЗК як, до розпорядника інформації, із заявою надати публічну інформацію, та пояснити, на якій законній підставі Вашій земельній ділянці було надано другий кадастровий номер. Через п’ять днів отримаєте відповідь, з огляду на яку можна буде міркувати про подальші дії. Держіть мене в курсі.

6/12/18 16:47  anger2005Отправить письмо   Дерево
Доброго дня. У мене є кадастровий номер та технічна документація на мою земельну ділянку. Але в публічній кадастровій карті на нашій ділянці засвітився ще один кадастровий номер нашого сусіда. Сусід мешкає взагалі на іншій вулиці. А на його земельній ділянці взагалі нема його кадастрового номера. Він сказав, що не робив технічну документацію і не хоче робити. Як можна вирішити це питання без нього і можуть чи ні бути проблеми якщо я захочу продати свою ділянку.?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100