RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Заміна стягувача за кредитним договором


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
7/12/18 07:46  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Дмитрий 87    6/12/18 18:38Дерево
Оскаржуйте ухвалу, в чому проблема? Ніякі запити не потрібні, ознайомтесь з матеріалами справи - там повинно бути все, що необхідно для законного відступлення вимоги. Якщо таких доказів не має - це може бути підставою для скасування ухвали. Що стосується підстав для визнання товариства неналежним кредитором - то їх (принципово) дві: 1) фактично неукладений договір відступлення, про що я вже написав 2) недійсність укладеного договору на загальних підставах, передбачених ЦКУ.

6/12/18 18:38  Дмитрий 87   Дерево
Рішенням суду у грудні 2016 року з боржника (фізичної особи) на користь Енергобанку стягнуто заборгованість по кредитному договору (укладеному у 2012 році)

Нещодавно боржник дізнався, що напочатку 2018 року між банком та ТОВ «ФК «Паритет» (товариство) було укладено договір про відступлення права вимоги (далі – договір), на підставі якого товариство стало новим кредитором боржника.

Також боржнику стало відомо, що товариство зверталося до суду з заявою про заміну сторони виконавчого провадження, яка судом була задоволена

Проте, слід зазначити, що у додатках до договору, на підставі якого суд замінив стягувача, відсутній кредитний договір саме боржника .
Більш того є підстави припускати, що право вимоги за кредитним договором боржника не передавалось банком до третіх осіб, у т.ч. і товариства, а сама заборгованість списана як безнадійна.

З огляду на це у боржника виникають наступні питання:
1) чи можливо скасувати ухвалу про заміну стягувача саме на наведених обставинах, чи слід вказати ще якість додаткові доводи ?
2) чи можливо до моменту звернення до апеляційного суду зі скаргою на відповідну ухвалу суду про заміну стягувача, надіслати запит та отримати інформацію відносно реальної переуступки права вимоги боргу (який спосіб можливо це перевірити, хто може володіти відповідною інформацією)?
3) Чи є якийсь інші підстави для визнання товариства неналежним кредитором?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100