RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Дисциплінарне провадження щодо державного службовця


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/12/18 11:07  ydcrbh1957Отправить письмо   Дерево
ч.7 ст.74 "Гарантії прав державних службовців під час застосування дисциплінарного стягнення" ЗУ "Про державну службу" встановлено наступне:
"7. Державний службовець може користуватися правовою допомогою адвоката або іншого уповноваженого ним представника."

Питання:
1). Чи вправі державний службовець, щодо якого провадиться дисциплінарне провадження, залучити до участі у засіданні дисциплінарної комісії свого колегу (також державного службовця) з метою отримання від останнього правової допомоги ?
(Тобто, обидва одночасно приймають участь у засіданні; колега - не юрист, але більш досвідчена та обізнана особа. Письмова довіреність відсутня, але усно на засіданні дисц. комісії перший підтверджує, що уповноважує колегу).

2. Чи вправі дисциплінарна комісія не допускати до участі у її засіданні колегу державного службовця, мотивуючи відсутністю у останнього нотаріальної довіреністі ?

3. Чи вправі керівник державного органу притягнути до дисциплінарної відповідальності вже колегу за відсутність того на робочому місці 3 години, при тому, що до участі у засіданні дисциплінарної комісії він не був долучений, про можливу участь свого безпосереднього керівника попереджав, але дозволу від останнього не отримав ?
(Робоче місце колеги та дисциплінарної комісії знаходяться у віддалених один від одного районах міста).

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100