RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Вигрібна яма біля вікон

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

11/12/18 22:43  ЛЕСЯ Україна > Евгений Осычнюк    11/12/18 16:20Дерево
А якщо так:
1. Зобов'язати Відповідача усунути перешкоди Позивачу в користуванні належними йому земельною ділянкою та житловим будинком, розташованими за адресою:
2. Зобов'язати Відповідача перенести вигрібну яму, розташовану на земельній ділянці за адресою ___, на відстань не менше 20 м. від межі земельної ділянки, що належить Позивачу за адресою ___.
3. Стягнути з відповідача на користь позивача 2000 ( дві тисячі) гривень моральної шкоди.

11/12/18 16:20  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Willy    11/12/18 14:51Дерево
Це залежить від формулювання позовних вимог, і відповідно - резолютивної частини рішення.

11/12/18 15:18  19001924 > Willy    11/12/18 14:51Дерево
А сплата штрафу виключає обов'язок виконувати рішення суду?

11/12/18 14:51  Willy > Евгений Осычнюк    11/12/18 12:26Дерево
Такий позов суд задовільнить, але виконувати його сусід не буде. Як наслідок порушать кримінальну справу, покаранням в якій буде штраф. Сусід сплатить штраф за невиконання рішення суду і все. Механізмів примусового виконання виконавчою службою судових рішень зобов'язального характеру, нажаль, на даний час немає.

11/12/18 12:26  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ЛЕСЯ Україна    11/12/18 11:29Дерево
Не треба накручувати зайвого, напишіть "зобов"язати..." (далі за змістом - що Ви хочете, щоб було зроблено). Формулювання повинно бути таке, щоб у випадку ухилення відповідача від виконання рішення, це можна було зробити примусово, через ДВС.

11/12/18 11:29  ЛЕСЯ Україна   Дерево
Доброго дня шановне Паньство!
Хочу порадитися з такого приводу:
Купила будинок для своїх трьох малолітніх діточок. Через деякий час з’ясувалося, що мій сусіда розташував свою вигрібну яму безпосередньо під стіною мого будинку, внаслідок чого рідкі відходи, які зберігаються в цій ямі, проникають до мого підвалу.
За моїми скаргами представники районної ради провели огляд наших домоволодінь, встановили що має місце порушення вимог п. 2.22 розділу II Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, затверджених наказом МОЗ України від 17.03.2011 №145, якими передбачена відстань вигребів від стін житлових та громадських будівель і споруд не менше 20 м.
Сусіду наданий припис про усунення порушень санітарного законодавства.
Пройшло вже більше двох місяців, порушення не усунуті.
Сусід сміється мені в очі та заявляє, що робити нічого не буде.
Готую позов до суду та хочу порадитися як «обізвати» позов та що просити суд (усунути перешкоди у праві користування будинком, усунути порушення санітарного законодавства, або щось інше).

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100