RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Протокол ЗЗУ - чи треба там голова?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
27/12/18 17:35  merle.corey4Отправить письмо > Ksenija    17/12/18 11:23Дерево
Доброго дня.
Так як почав тему, то думаю логічно і відписатися про результат.

1. В протоколі ЗЗУ обрали голову.
В кінці протоколу зробили підписи наступним чином:
Голова загальних зборів учасників Товариства (Учасник Товариства) _____
Учасник Товариства ________

2. Реєстрували зміну директора через нотаріуса, вона все посвідчила та внесла зміни в реєстр.
Питань стосовно того, як протокол підписаний не виникало.

17/12/18 11:23  KsenijaОтправить письмо > MorozMR    17/12/18 11:15Дерево
спасибо!

17/12/18 11:15  MorozMRОтправить письмо > Ksenija    17/12/18 11:03Дерево
Проблем не виникало.
Все "проводили".
Щодо листів - не знаю, не потрапляли на очі.

17/12/18 11:03  KsenijaОтправить письмо > MorozMR    14/12/18 11:49Дерево
с подписью одного головы (без секретаря) у гос регистраторов проходило у Вас? теоретически могут и отказать, т.к. не соотв ЗУ О гос регистрации. не публиковали никаких писем по этому поводу, не знаете?

14/12/18 11:49  MorozMRОтправить письмо > merle.corey4    14/12/18 10:06Дерево
ПРотоколи оформлював і за підписом лише Голови зборів, так і за підписом всіх учасників.
Можливість підписання протоколу Головою зборів, як на мене, створює простір для проведення реєстраційних дій без відома учасників. Оскільки Законом не передбачено коло осіб, хто може бути обраним Головою зборів.
Тому,позиція щодо врегулювання цього питання в статуті товариства однозначно заслуговує уваги.

Дозволю собі не погодитись з merle.corey4 щодо необхідності уповноваження учасників на підписання протоколу.
Проте, в решті - погоджуюсь.
Але, здається, що це сама проблема Закону та формулювання

14/12/18 10:06  merle.corey4Отправить письмо > deluger    13/12/18 15:56Дерево
Доброго дня!
Дякую за відповідь.
А як Ви оформлювали протоколи по новому закону - за підписом голови та учасників? Проблем не виникало?

13/12/18 15:56  delugerОтправить письмо > merle.corey4    13/12/18 15:25Дерево
1. Коли відбуваються загальні збори учасників, то реальні збори хтось мав би вести і ще хтось в режимі реального часу мав би складати протокол. Для цього і потрібні голова і секретар зборів. Щодо голови, можна також провести аналогію з Верховною Радою і функціями спікера. Хтось же повинен надавати слово, запускати голосування і оголошувати його результати.
2. Щоб підписати протокол, учасника треба спеціально для цього уповноважити. Будь-який учасник товариства без спеціального уповноваження не буде вважатись особою, уповноваженою зборами на підписання протоколу. Таке тлумачення випливає з комплексного зв'язку двох останніх речень ч. 4 ст. 33 ЗУ "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю". Кожен учасник товариства може підписати протокол, але лише підпис уповноваженої зборами особи надасть протоколу юридичної сили. Хоча, як на мене, загальні збори можуть закріпити в статуті положення, яким врегулювати, кого вважати особою, уповноваженою на підписання протоколу - щоб не вирішувати це питання на кожних зборах.
Слід також звернути увагу на положення п. 6 ч. 1 ст. 15 ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань":
"Рішення уповноваженого органу управління юридичної особи, що подається для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, викладається у письмовій формі, прошивається, пронумеровується та підписується засновниками (учасниками), уповноваженими ними особами або головою та секретарем загальних зборів (у разі прийняття такого рішення загальними зборами). "
Як бачимо, цей закон дозволяє підписати протокол просто учасникам, без додаткового уповноваження. Але в цій частині тут є суперечність із ЗУ "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю", яку слід вирішувати на користь ЗУ "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю", що є спеціальним і прийнятим пізніше.

13/12/18 15:25  merle.corey4Отправить письмо   Дерево
Всім привіт!
1. Цікавить думка учасників форуму стосовно наступного.
ч. 4 ст. 33 "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю" передбачено наступне: "...На загальних зборах учасників, що проводяться відповідно до частини третьої цієї статті, ведеться протокол, у якому фіксуються перебіг загальних зборів учасників та прийняті рішення. Протокол підписує голова загальних зборів учасників або інша уповноважена зборами особа. Кожен учасник товариства, який взяв участь у загальних зборах учасників, може підписати протокол...".
Таким чином, зазначено, що протокол підписує голова або інша уповноважена особа.

2. Не зважаючи на це, зазначений закон не передбачає необхідності обирати голову зборів. Фактично, цей голова в цьому розумінні згадується лише у вказаній вище статті.
І виникає питання - чи необхідно обов'язкового кожного разу вибирати голову зборів, який підпише протокол.
Чи досить підпису протоколу ЗЗУ учасниками, які по суті і є уповноваженими особами.

3. Буду вдячний за Ваші думки.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100