RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Представництво у виконавчому провадженні


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
28/12/18 16:59  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Balabanoff    27/12/18 20:04Дерево
Оскільки ні в законі, ні в інструкції відсутня пряма вимога щодо зазначення окремих повноважень, то повинна застосовуватись загальна норма щодо наявності повноважень. Аналогія - в процесуальних Кодексах: там повноваження представника вважаються універсальниами, якшо інше не зазначено в довіреності (ордері).

27/12/18 20:04  Balabanoff > Евгений Осычнюк    27/12/18 19:21Дерево
То й стоїть питання про оцінку доказу - довіреності представника, а саме чи є вона належним підтвердженням повноважень представника на пред’явлення виконавчого документа на виконання, якщо в ній (довіреності) прямо про те не зазначено.

27/12/18 19:21  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Balabanoff    27/12/18 18:29Дерево
Не створюйте проблему на ровному місці - не важливо, яке саме формулювання, важливий його зміст у конкретному випадку. Щодо судової практики, то щось узагальнювати доречно лише стосовно застосування норм права, а тут мова про оцінку доказів (якщо справа дійде до суду).

27/12/18 18:29  Balabanoff   Дерево
У п. 2.10 Інструкції з організації примусового виконання рішень зазначено, що у випадку реалізації стороною виконавчого провадження права на пред’явлення виконавчого документа на виконання, подання заяви про повернення без виконання виконавчого документа, отримання присудженого майна чи стягнутих сум через представника виконавець перевіряє, чи обумовлені у довіреності повноваження представника на здійснення таких дій.

Чи означає це, що у довіреності представника має бути прямо зазначено, що представник має право на пред’явлення виконавчого документа на виконання?
Чи достатньо зазначення у довіреності повноважень на представництво інтересів у Державній виконавчій службі та подання будь-яких заяв?
Якщо можливо - посилання на відповідну судову практику.

PS Довіреність видана на підставі усного договору доручення.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100