RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Оформлення неповної зайнятості на основному місці роботи

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

4/01/19 07:15  knibe > ОК АКА Олюня    3/01/19 01:17Дерево
Дякую усім. Передала директору, питання вже вирішується.

3/01/19 12:26  stladyОтправить письмо > liubaha    3/01/19 11:42Дерево
Так, але ЄСВ требв платити не менше, ніж з повної мінімальної зарплати.

3/01/19 11:42  liubahaОтправить письмо > knibe    2/01/19 22:56Дерево
Немає "спеціального" законодавства для держ установ: кількість робочого часу за згодою сторін, але оплата не менше встановленрого державою мінімуму за годину.

3/01/19 01:17  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > knibe    2/01/19 22:56Дерево
продовжуйтe працювати, як працювали. Нічого дооформлювати нe потрібно, якщо сторони труд договору нe вимагають таких змін. Нeповний робочий час можe бути як за сумісництвом, так і за основним місцeм роботи.

2/01/19 23:36  lyk > knibe    2/01/19 22:56Дерево
за законодавством на основному місці роботи можлива лише повна зайнятість - чим таке передбачено?

2/01/19 22:56  knibe   Дерево
Мої вітання. Перебуваючи у декреті, влаштувалася на роботу на 0,5 ставки (основне міце роботи, державна установа). Тепер, коли термін декрету закінчився, директор не знає як діяти: за законодавством на основному місці роботи можлива лише повна зайнятість, а змоги перевести мене на повну ставку поки що нема. Варіант щомісяця підписувати тимчасові трудові угоди зі мною директору не підходить.
Паралельно я ще навчаюся на заочному відділенні в аспірантурі, тому неповна зайнятість мене цілком влаштовує. Але залишається відкритим питання: як це грамотно оформити?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100