RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Строки складання адмінпротоколу


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/01/19 18:12  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > dobr_and_72    10/01/19 12:49Дерево
Якщо порушений строк складання протоколу - то такий протокол повинен визнаватись недопустимим доказом в суді. Яка буде практика - ще зарано говорити, ця норма відносно "свіжа".

10/01/19 13:41  lyk > dobr_and_72    10/01/19 12:49Дерево
Можна відмовлятися та нехай зазначають це у протоколі у присутності понятих, він вправі на розгляді справи подавати пояснення та клопотання

10/01/19 12:49  dobr_and_72 > Евгений Осычнюк    10/01/19 11:28Дерево
Прийшов. Законослухняний правопорушник). Ну припустимо, що він відмовляється з"являтися, дільничій відвідує його на роботі та пропонує надати пояснення та скласти протокол. Можна відмовлятися та нехай зазначають це у протоколі у присутності понятих?

10/01/19 11:28  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > dobr_and_72    10/01/19 10:09Дерево
"Лише тільки через 5 днів правопорушник був запрошений до відділу поліції для складання протоколу" (с) - і що, прийшов? В Кодексі є "пробіл" - якщо протокол не складено на місці вчинення правопорушення і в присутності правопорушника, то у наступному це зробити вже неможливо, якщо правопорушник відмовиться з"явитися до поліції.

10/01/19 10:09  dobr_and_72   Дерево
Згідно до ч. 2 статті 254 КУпАП Протокол про адміністративне правопорушення, у разі його оформлення, складається не пізніше 24 годин з моменту виявлення особи, яка вчинила правопорушення... Цікавить питання моменту виявлення особи, тобто коли особа вважається виявленою? Лише тільки при ознайомлені з документами, що встановлюють особу або в інший спосіб?. Ситуація: 01.01.2019 р. був викликаний наряд поліції на місце правопорушення, опитані заявниця та свідки, які у своїх поясненнях вказали ФИО, місце мешкання та інші дані правопорушника. При цьому поліція не витребувала його паспорт. Лише тільки через 5 днів правопорушник був запрошений до відділу поліції для складання протоколу. Так от, чи буде такий протокол допустимим доказом при розгляді справи у суді? Правопорушником було зазначено завуження у протоколі про порушення строків його складання.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100