RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Перевірка ДФС документів більш ніж 3-річної давнини


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/01/19 08:18  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > dddd2003    12/01/19 02:16Дерево
Можна взагалі нічого не писати. Якщо з моменту подання звітності за перевіряємий період пройшло більше 3 років, то проведення перевірки є незаконним (ст.102.1 ПКУ).

12/01/19 02:16  dddd2003Отправить письмо   Дерево
Доброго дня.
Ми отримали листа від областного ДФС з повідомленням, шо ДФС буде проводити документальну позапланову невиїздну перевірку нашого підприємства по взаємовідносинах з контрагентом за 2015 рік. Тобто три роки вже минули. Всі звіти за той період нами були здані своєчасно.
Частина документів по цьому контрагенту кудись поділась (навмисно їх ніхто не знищував але й не дуже берегли - 3 роки то вже збігли).
Підкажіть будь ласка, треба намагатися знайти чи відновити втрачені документи, чи можна написати, що папери були знищені в зв'язку з закінченням трирічного строку.
Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100