RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

"Системні" порушення прав. Чи можна звернутися до ЄСПЛ без остаточного судового рішення?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
15/01/19 10:56  VikingОтправить письмо > Viking    15/01/19 10:38Дерево
Відкрив. Всім дякую!

15/01/19 10:38  VikingОтправить письмо > Marlboro!    13/01/19 22:13Дерево
Доброго дня. Шановні форимчани, є в новий формуляр заяви до ЄСПЛ у цивільній справі? Зайшов на офіційний сайт, скачав файл в форматі PDF, а мій Adobe не відкриває, пише, що треба його оновлювати. Поставив нову версію, те саме :(. Перешліть будь ласка новий формуляр заяви до ЄСПЛ, якщо є. Адреса: [censored]
Дякую усім.

13/01/19 22:13  Marlboro! > NapraSno    13/01/19 20:25Дерево
Вам здається неправильно, Ви все ж опишіть і цивільний, і кримінальний спір

13/01/19 20:25  NapraSnoОтправить письмо > Marlboro!    13/01/19 18:45Дерево
Мені здається, суть цивільного спору не має значення, хоча б тому що там є остаточні рішення. А справа в тому, що більшість цих рішень прийняті на підставі підробних/фальшивих доказів. Приклад з медичною довідкою я навів.
Як би ви ще дали напрямок в якому копати щодо рішень ЄСПЛ про "може бути також демонстрація того, що наявні в правовій системі способи захисту - неефективні".
В тих рішеннях ЄСПЛ що я передивився взагалі не знайшов нічого щодо захисту прав потерпілих. Тільки підозрюваних та засуджених.

13/01/19 20:15  NapraSnoОтправить письмо > Евгений Осычнюк    13/01/19 19:13Дерево
"Суд призначають, припустим, на 15 січня, поліцай до суду приносить постанову про відмову (яку надіслав простою поштою, за "легендою"), тому слідчий суддя відмовляє - ну добре, я 16 січня оскаржую цю відмову, засідання на 23 січня, і слідчий суддя зобов"язує призначити експертизу."
Наша ситуація дещо інакша. "Легенда" звісно така ж.
Скарга на "бездіяльність" слідчого (про призначення експертизи), слідчий приносить "заднеприводну" постанову про відмову, слідчий суддя відмовляє (от же ж постанова!), ухвала оскарженню не підлягає, скарга на постанову слідчого про відмову в експертизі, суддя відмовляє ("заднеприводна" постанова законна) і "рішення слідчого про відмову в задоволенні клопотання про проведення судової експертизи обґрунтоване та законне, а скарга потерпілого безпідставна та задоволенню не підлягає.")
"Ухвала оскарженню не підлягає і заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді." Все.
Звичайно пишуться скарги СС, прокурорам а віз знову стоїть на місті.
"наявність складу злочину у цивільних правовідносинах, а це не завжди можна довести" склад злочину в цьому випадку не в правовідносинах а в підроблених доказах, на підставі яких і прийняті судові рішення в цивільному процесі.
Ось, наприклад, з однієї з простих цивільних справ.
Опонент для доказу пропуску строку (на 2 роки)приносить медичну довідку. Довідка підробна, що видно неозброєним оком. Подається відповідно заява про перевірку довідки. Суддя видаляється в нарадчу кімнату і виходить з рішенням на користь опонента. Про заяви щодо медичної довідки в рішенні взагалі нічого. В апеляції та ж картина, незважаючи на довідку з лікарні що в них такого лікаря взагалі немає і ніколи не було. Касаційна скарга "явно" необґрунтована. Фініш.

13/01/19 19:13  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > NapraSno    13/01/19 18:33Дерево
"и ж наче досвідчений юрист, хіба не знаєте як поліцура/прокуратура "надсилає" свої листи" - так, знаю. Наприклад, я (умовно) 1 січня заявляю клопотання про призначення експертизи, чекаю 3 дні + пошта 3 дні, и 8 січня оскаржую бездіяльність. Суд призначають, припустим, на 15 січня, поліцай до суду приносить постанову про відмову (яку надіслав простою поштою, за "легендою"), тому слідчий суддя відмовляє - ну добре, я 16 січня оскаржую цю відмову, засідання на 23 січня, і слідчий суддя зобов"язує призначити експертизу. Я це робив багато разів, загалом на все - менше місяця, звідки у Вас береться півроку? Загалом я згоден з позицією 13/01/19 18:48 Marlboro, що "може бути також демонстрація того, що наявні в правовій системі способи захисту - неефективні". Але якщо Ви формально могли захистити свої права за ЦПК, то це і буде найбільш ефективний спосіб захисту, тому що КПК вимагає наявність складу злочину у цивільних правовідносинах, а це не завжди можна довести. А порушене цивільне право доводиться (з точки зору доказування) набагато простіше. Щодо "судді заважають, які відхилили абсолютно ВСІ клопотання щодо неналежності/фальсифікації доказів" - чомусь у мене є припущення, що Ви щось не те робили у справах, тому і відхилили.

13/01/19 18:48  Marlboro! > NapraSno    13/01/19 12:47Дерево
Для звернення в ЄСПЛ потрібно продемонструвати використання національних засобів захисту - це зовсім не обовязково має бути "остаточне судове рішення" (хоча в більшості випадків річ саме про нього).
Це може бути також демонстрація того, що наявні в правовій системі способи захисту - неефективні.

13/01/19 18:45  Marlboro! > NapraSno    13/01/19 18:33Дерево
Не зрозуміло хто на кому стояв
Ви хоча б описали взагалі характер спору в його цивільній і кримінальній частині окремо

13/01/19 18:33  NapraSnoОтправить письмо > Евгений Осычнюк    13/01/19 17:48Дерево
"хто заважає встановити підробку по ЦПК," - судді заважають, які відхилили абсолютно ВСІ клопотання щодо неналежності/фальсифікації доказів.
"тим більше, що з огляду на обов'язок доказування це процесуально набагато простіше" - 6 річне "довбання" з нашими судами доводять зворотне.
Ви ж розумієте що мова йде про відстоювання прав цієї конкретної особи. Не заперечую того, що в когось у судах/суді все нормально.
"- постанову оскаржували?" так. По всім оскарженням всіх постанов результат 0 (нуль). З таким же успіхом можна товкти воду в ступі.
Виключення тільки постанови про закриття, знову відкривають, а толку?
"Чому у Вас «півроку», якщо на розгляд клопотання 3 дні + оскарження до суду 10 днів?" Ну бували випадки коли постанову про закриття і через рік видавали а потім у суді тицяли свої журнали що ще рік тому надіслали. Ви ж наче досвідчений юрист, хіба не знаєте як поліцура/прокуратура "надсилає" свої листи.
"Мені здається, що Ви не тим займаєтесь. До ЄСПЛ однозначно ні з чим йти, на мою думку." дуже можливо, але за 6 років биття головою об стіну в Україні шансів вже зовсім не видно.
Власне сюди написано з метою дізнатися "чи можливе звернення до ЄСПЛ без остаточного судового рішення?".
Справа в тому що цивільні можливості усі вичерпано, кримінальний шлях - це 6-ти річне тупцювання навколо поліцейско/прокурорського бубну.
Дякую вам за увагу.

13/01/19 17:48  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > NapraSno    13/01/19 17:00Дерево
«При подачі скарги слідчого судді заднім числом через півроку пишуть липову постанову (яку ніхто не бачив) і слідчий суддя відмовляє у бездіяльності (ось же постанова!)» - постанову оскаржували? Чому у Вас «півроку», якщо на розгляд клопотання 3 дні + оскарження до суду 10 днів?
«По іншій справі є постанова про експертизу яку вже два роки слідчий не бажає передавати в експертну установу» - бездіяльність слідчого оскаржували до суду?
«По цивільним справам відмови (какиє ваши доказательства?!), тому що факти підробок документів, на підставі яких постановлені рішення, повинно встановити досудове слідство, яке ніхто не бажає проводити» - це чому так? хто заважає встановити підробку по ЦПК, тим більше, що з огляду на обов`язок доказування це процесуально набагато простіше?
Мені здається, що Ви не тим займаєтесь. До ЄСПЛ однозначно ні з чим йти, на мою думку.

13/01/19 17:00  NapraSnoОтправить письмо > Евгений Осычнюк    13/01/19 15:33Дерево
Не розслідування і означає відсутність усякого розслідування. Відмовляють у проведенні слідчих дій, в тому сенсі що тупо на заяви\скарги не відповідають. При подачі скарги слідчого судді заднім числом через півроку пишуть липову постанову (яку ніхто не бачив) і слідчий суддя відмовляє у бездіяльності (ось же постанова!). По іншій справі є постанова про експертизу яку вже два роки слідчий не бажає передавати в експертну установу. Скарги "вищестоящим" прокурорам закінчується тим що скаргу тупо пересилають слідчому без будь яких прокурорських рішень.
До підозр там як до Києва рачки з такими темпами.
По цивільним справам відмови (какиє ваши доказательства?!), тому що факти підробок документів, на підставі яких постановлені рішення, повинно встановити досудове слідство, яке ніхто не бажає проводити. Це коротенька відповідь на питання" У Вас була можливість захистити Ваші права у порядку іншого (не кримінального) судочинства, і якщо ні, то чому?"
Висновок - у даної особи немає реальних шансів захистити свої порушені права як позивача так і потерпілого (в Україні так точно).
Тому і виникло питання "чи можливе звернення до ЄСПЛ без остаточного судового рішення?" на підставі усіх доказів що є бездіяльності держави України по захисту прав особи.

13/01/19 15:33  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > NapraSno    13/01/19 12:47Дерево
А що Ви маєте на увазі під "нерозслідуванням"? Вам відмовляли в проведенні слідчих дій, або не розглядали клопотання? Якщо все зводиться лише до того, що прокурор не бажає комусь повідомляти про підозру - то в цьому жодного порушення Конвенції не буде. У Вас була можливість захистити Ваші права у порядку іншого (не кримінального) судочинства, і якщо ні, то чому?

13/01/19 12:47  NapraSnoОтправить письмо   Дерево
Така ситуація.
Відносно особи вчинено кілька кримінальних правопорушень. Всі вони занесені в реєстр але нічого не робиться для розслідування та передачі суд. Періодично справи закривають потім через суд поновлюють. Реально нічого не робиться хоча всі фігуранти відомі і всі докази/свідки або є або для доказів достатньо елементарної експертизи постанова на яку є але її тупо не хочуть виконувати.
Одна справа з квітня 2014 року, дві з січня 2016 року, одна з квітня 2016 року. По всім справам неодноразово писалися скарги але віз як стояв так і стоїть. Отримати остаточне судове рішення по цим справам просто нереально за життя людини.
Звідси і виникло питання - чи можна звернутися до ЄСПЛ з заявою про "системні" порушення прав людини в зв'язку з тривалим нерозслідування кількох кримінальних справ?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100