RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Виконання судового рішення на користь Приватбанку


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
15/01/19 12:29  dobr_and_72 > bilasnazar    14/01/19 10:53Дерево
А рішення заочне? Якщо да, отримуйте це рішення у канцелярії суду, поновлюйте срок на його скасування та призначення справи до розгляду. Якщо рішення скасують, отримуйте про це ухвалу та несіть її до ВДВС. Виконавсе провадженні повинні закрити. А далі уже все буде залежати від нового розгляду.

14/01/19 14:05  Ален_165 > bilasnazar    14/01/19 10:53Дерево
1. Затягнути - подайте апеляційну скаргу з клопотаннями про поновлення строку на апеляційне оскарження та про зупинення виконавчого провадження.
2. Зробити неможливим - скасуйте рішення через його оскарження.
Більш детально вам тут ніхто не відповість. Оскільки, для цього потрібно вивчити наявні матеріали справи. А це, думаю розумієте, не безкоштовно)

14/01/19 10:53  bilasnazarОтправить письмо   Дерево
Доброго дня. Є рішення суду на користь Приватбанку.Це рішення мною не отримувалось. Є відкрите виконавче провадження про примусове виконання.Як затягнути його або зробити неможливим виконання.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100