RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Роботодавець не віддає трудової книжки

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

15/01/19 06:53  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Сергій098    14/01/19 19:56Дерево
сумніваюся, що коли дійде справа до видачі такої довідки, вони Вам її видадуть з підписом уповноваженої особи, завіреним печаткою ЦЗ

14/01/19 20:28  lyk > Сергій098    14/01/19 19:56Дерево
На біржі дівчата лише підтвердили, що вони зробили дію, на яку взагалі не уповноважені, виходить, що доказу передачі Вами особисто ТК ФОПу у Вас не має
варто подумати про можливість відновлення ТК або заводити іншу

14/01/19 19:56  Сергій098 > Marlboro!    14/01/19 19:26Дерево
На біржі дівчата підтвердили, що віддали роботодавцю. І можуть дати таку довідку при необхідності.

14/01/19 19:26  Marlboro! > Сергій098    14/01/19 18:38Дерево
А які взагалі є докази існування трудової книжки та/або її передачі ФОПу?
П.С. по інструкції трудова книжка мала зберігатись у вас, роботодавець-фізик не має права зберігати книжку у себе.

14/01/19 18:38  Сергій098   Дерево
Працював водієм у ФОП перевізника, оформив мене ніби із біржі, на яку я став за його проханням, постояв на біржі 8 днів і знятий був у зв'язку із працевлаштуванням. Через рік виник конфлікт і власник сказав написати заяву за власним бажанням, не за угодою сторін, бо йому потрібно буде повернути якісь кошти біржі. Я написав заяву за власним бажанням від 27 грудня. Сьогодні вже 14,трудової не віддає. Спочатку говорить, що її немає, а зараз просто не віддає. Що робити в такій ситуації? Раніше можна було звернутися до прокуратури, але зараз вони цим не займаються. Порадьте будь ласка. За суд розумію, але як довести, адже ніяких документів на руках немаю

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100